مطالب ویژه

» اسرار خانه داری » ژامبون ساز خانگی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۹:۳۶

 کد خبر: 17926
 769 بازدید

ژامبون ساز خانگی

ژامبون ساز خانگی خرید ژامبون ساز خانگی ژامبون ساز خانگیوقتی که میدانیم چه میخوریم!در دنیای صنعتی امروز محصولات غذایی روز به روز به سمت صنعتی شدن پیش میروند متاسفانه تمام فرایند های تولید و مواد نگهدارنده استفاده شده در این فرایندها مورد تایید پزشکان و متخصصان علوم تغذیه نیستند. در برخی محصولات غذایی صنعتی، مواد […]

ژامبون ساز خانگی

ژامبون ساز خانگی,خرید ژامبون ساز,خرید جدیدترین ژامبون ساز خانگی

خرید ژامبون ساز خانگی

ژامبون ساز خانگی
وقتی که میدانیم چه میخوریم!
در دنیای صنعتی امروز محصولات غذایی روز به روز به سمت صنعتی شدن پیش میروند متاسفانه تمام فرایند های تولید و مواد نگهدارنده استفاده شده در این فرایندها مورد تایید پزشکان و متخصصان علوم تغذیه نیستند.


در برخی محصولات غذایی صنعتی، مواد نگهدارنده برای ماندگاری طولانی تر ،و مواد افزودنی جهت بهبود طعم و رنگ مورد استفاده قرار میگیرند . یکی از غذاهایی که مصرف آن از نگرانی همیشگی خانواده هاست فراورده های گوشتی صنعتی ( سوسیس، کالباس  و …) است . ولی به دلیل جذابیت و طعم این محصولات معمولا والدین نمیتوانند از مصرف آنها چشم پوشی کنند.


برای حل این مشکل قدیمی راه حل جدید ابداع شده است!


ژامبون ساز خانگی ابداعی فوق العاده که با مکانیزم شگف انگیز آن مخلوط گوشت و مرغ را کاملا فشرده میکند و بعد از پخت بصورت یک تکه و یک دست به شما تحویل میدهد . با این دستگاه انواع ژامبون های گوشت و مرغ ساده یا مخلوط با سبزیجات دلخواهتون رو هر وقت اراده کنید با طعم های متنوع در منزل به راحتی بدون مواد نگهدارنده مضر درست کنید.


برند پلین با بهره گیری از امکانات و تکنولوژی روز دنیا در تلاش است که زندگی را برای ایران و ایرانی راحتتر سازد. گروه پلین با همکاری تولید کنندگان کالای با کیفیت ایرانی در زمینه محصولات سرویس قابلمه پلین خانگی، تزئینی، اسباب بازی و  آرایشی و بهداشتی مجموعه از بهترین ها را برای شما گرد هم آورده است.

منبع بیتوته beytoote.com

برچسب ها : , ,
دسته بندی : اسرار خانه داری , سرگرمی
ارسال دیدگاه