هادی با غلبه بر کشتی‌گیر روس به مدال برنز رسید/دو برنز در ۴ وزن اول

0
619

هادی با غلبه بر کشتی‌گیر روس به مدال برنز رسید/دو برنز در ۴ وزن اول

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

نماینده وزن ۱۲۵ کیلوگرم کشورمان با پیروزی در دیدار رده‌بندی رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان مدال برنز را از آن خود کرد.

به گزارش فارس، مسابقات رده‌بندی وفینال اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان از ساعت ۱۹:۱۵ امشب در شهر بوداپست مجارستان آغاز شده است که پرویز هادی نماینده وزن ۱۲۵ کیلوگرم کشورمان با پیروزی در دیدار رده‌بندی به مدال برنز دست یافت.

 

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم که ۲۲ نفر حضور دارند، پرویز هادی در دور اول با نتیجه ۱۱ بر صفر از سد روبرت باران، دارنده مدال برنز اروپا از لهستان به پیروزی رسید. وی در دور دوم نیز با نتیجه ۱۱ بر ۲  از سد ابراگیم سعیداُف، دارنده مدال برنز المپیک از بلاروس گذشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

 

هادی در این مرحله به مصاف طاها آکگول قهرمان المپیک و جهان از ترکیه رفت و با ارائه یک کشتی برتر با نتیجه ۳ بر ۲ قهرمان المپیک را شکست داد و گام به نیمه نهایی گذاشت، اما در این مرحله با نتیجه ۱۳ بر ۶ مغلوب گنو پتریاشویلی، قهرمان جهان و دارنده مدال برنز المپیک از گرجستان شد و به دیدار رده‌بندی رفت.

 

هادی امشب برای کسب مدال برنز به مصاف آنزور خزری‌یف از روسیه رفت و با نتیجه ۱۱ بر ۲ پیروز شد.

 

در وزن ۷۴ کیلوگرم نیز مصطفی حسین‌خانی در دور نخست مقابل دی لومائو از جزایر پالائو با نتیجه ۱۱ بر صفر به برتری رسید، اما در دور دوم مغلوب جردن باروز قهرمان جهان و المپیک از آمریکا شد. وی در حالی که با نتیجه ۳ بر ۳ از باروز پیش بود، مثل همیشه ترک عادت نکرد و در ثانیه های پایانی با نتیجه ۳ بر ۴ شکست خورد و  با توجه به شکست حریفش در دور بعد از گردونه رقابت‌ها کنار رفت. باروز نیز در ثانیه‌های پایانی مرحله نیمه‌نهایی با نتیجه ۶ بر ۵ مغلوب زائوربک سیداکوف از روسیه شد و به دیدار رده بندی رفت.

 

منبع بیتوته beytoote.com

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید