نامزدهای احتمالی لیست ۱۰ بازیکن برتر سال فیفا

0
650

نامزدهای احتمالی لیست ۱۰ بازیکن برتر سال فیفا

 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,بازیکن برتر سال
فیفا امروز اسامی بازیکنانی که در لیست ۱۰ بازیکن برتر سال قرار می‌گیرند را منتشر خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، روز سه شنبه فرا رسید و کارشناسان فیفا لیست ۱۰ بازیکن برتر که شانس کسب عنوان برترین بازیکن سال را در اختیار دارند منتشر خواهد کرد؛ جایزه‌ای که فعلا در اختیار کریستیانو رونالدو است.

 

ستاره پرتغالی امسال رقبای سرسختی همچون کیلیان ام‌باپه، لوکا مودریچ، ادن هازارد و آنتوان گریزمان را پیش رو دارد که در جام جهانی ۲۰۱۸ فوق العاده ظاهر شدند.

 

در دو فصل گذشته رسم بوده لیست کاندیداها ۲۳ نفره اعلام می‌شد اما امسال کوتاه شده و تنها ۱۰ بازیکن در آن قرار می‌گیرند. این لیست توسط بازیکنان سرشناسی همچون دیدیه دروگبا، کاکا و فرانک لمپارد انتخاب شده و هنگامی که فهرست کوتاهی منتشر شد، کاپیتان تیم‌های ملی، سرمربیان، طرفداران و روزنامه نگاران با رأی گیری‌های خود که تا ۱۰ آگوست برگردانده می شوند، برترین بازیکن را انتخاب خواهند کرد.

 

سپس فیفا سه فینالیست را اعلام می‌کند که یکی از آنها در تاریخ ۲۴ سپتامبر در لندن جایزه بهترین بازیکن سال را دریافت می‌کند. به غیر از کریستیانو رونالدو و لیونل مسی نشریه اسپانیایی مارکا اسامی ۲۳ بازیکنی را منتشر کرده که شانس بالایی برای حضور در لیست ۱۰ نفره دارند:

 

لوکا مودریچ، کریستیانو رونالدو، کیلیان ام‌باپه، لیونل مسی، آنتوان گریزمان، ادن هازارد، واران، محمد صلاح، ایوان راکیتیچ، کوین دی بروین، انگولو کانته، هری کین، تونی کروس، تیبو کورتوا، یان اوبلاک، گودین، نیمار، گرت بیل، لوئیز سوارز، ادینسون کاوانی، پل پوگبا، سادیو مانه و هوگو لوریس.

منبع بیتوته beytoote.com

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید