«مهدی ترابی» به پرسپولیس پیوست

0
1082

«مهدی ترابی» به پرسپولیس پیوست

اخبار,اخبار ورزشی,مهدی ترابی

هافبک ملی پوش تیم فوتبال سایپا برای حضور در جمع سرخپوشان تهرانی با مسئولان باشگاه پرسپولیس به توافق رسید.

به گزارش مهر، حمیدرضا گرشاسبی بعدازظهر امروز یکشنبه در محل باشگاه سایپا حضور یافت و پس از دیدار و مذاکره با رضا درویش مدیر عامل باشگاه سایپا، توافقنامه سه جانبه‌ای را به امضاء رساندند.

 

بر همین اساس، طی روزهای گذشته و پس از برگزاری چندین جلسه در خصوص انتقال مهدی ترابی از سایپا به پرسپولیس، امروز سرپرست باشگاه پرسپولیس به همراه حسین خبیری با رضا درویش مدیر عامل باشگاه سایپا به توافق نهایی رسیدند و طی آن مقرر گردید مهدی ترابی در نیم فصل اول مسابقات در تیم سایپا و در نیم فصل دوم به پرسپولیس منتقل شود.

 

در این نشست؛ حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس، رضا درویش مدیر عامل باشگاه سایپا و مهدی ترابی بازیکن مورد نظر سرخپوشان پایتخت توافقنامه‌ای را به امضاء رساندند.

 

مهدی ترابی یکی از بازیکنان  تیم ملی فوتبال  ایران در بیست و یکمین دوره رقابت های جام جهانی بود که البته کی روش فرصت بازی به او نداد. ترابی حالا شاگرد برانکو شده است تا نیم فصل دوم را برای سرخپوشان بازی کند.

 

ترابی: خوشحالم به تیمی رفتم که از بچگی عاشقش بودم

مهدی ترابی در مصاحبه با تسنیم، در مورد پیوستن به پرسپولیس پس از توافق مسئولان سایپا و پرسپولیس گفت: خوشحالم که در نهایت این موضوع قطعی شد و دو باشگاه به توافق رسیدند. قرار است تا نیم فصل در خدمت سایپا باشم و سپس راهی پرسپولیس شوم.

 

وی عنوان کرد: از بچگی پرسپولیس را دوست داشتم و با برد و باخت‌هایش خوشحال و ناراحت می‌شدم. خوشحالم به تیمی آمدم که از بچگی عاشقش بودم و قبلا هم گفته بودم به تیمی خواهم رفت که از بچگی آن را دوست دارم. امیدوارم عملکرد موفقیت‌آمیزی داشته باشم و هواداران پرسپولیس را خوشحال کنم.

 

منبع بیتوته beytoote.com

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید