مطالب ویژه

» اجتماعی » محسن هاشمی: اعضای شورا از انتصابات شهرداری در وقت اضافه راضی نیستند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۵۱

 کد خبر: 15775
 262 بازدید

محسن هاشمی: اعضای شورا از انتصابات شهرداری در وقت اضافه راضی نیستند

محسن هاشمی: اعضای شورا از انتصابات شهرداری در وقت اضافه راضی نیستند   رئیس شورای شهر تهران گفت: اعضای شورای شهر تهران از انتصابات اخیر شهرداری که در وقت اضافه انجام می‌شود، راضی نیستند. محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، با اشاره به انتصابات اخیر شهردار تهران اظهار کرد: اعضای […]

محسن هاشمی: اعضای شورا از انتصابات شهرداری در وقت اضافه راضی نیستند

 

رئیس شورای شهر تهران گفت: اعضای شورای شهر تهران از انتصابات اخیر شهرداری که در وقت اضافه انجام می‌شود، راضی نیستند.

محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، با اشاره به انتصابات اخیر شهردار تهران اظهار کرد: اعضای شورای شهر تهران از انتصابات اخیر شهرداری که در وقت اضافه انجام می‌شود، راضی نیستند و این موضوع را به من منتقل کردند تا به افشانی بگویم.

 

رئیس شورای شهر تهران تصریح کرد: پس از آن که موضوع را به افشانی منتقل کردم، او به من گفت تا زمانی که شهردار هستم وظایف خود را انجام می‌دهم و یکی از وظایف من هم همین انتصابات است.

 

وی با بیان اینکه اعضا از این حرکت خوشحال نیستند، افزود: هر انتصابی باید در جای خود بررسی شود، زیرا ممکن است برخی پست‌ها به خاطر بازنشستگی افراد باشد.

 

هاشمی در خصوص انتصاب عصر امروز افشانی که مربوط به دانشگاه علمی-کاربردی  شهرداری بود، گفت: چون حکم صادره به عنوان  سرپرست است، فکر می‌کنم به خاطر بازنشستگی نفر قبلی باشد.

 


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اجتماعی , سرگرمی
ارسال دیدگاه