قیمت مرغ در کشتارگاه به ۹۸۰۰ تومان رسید

0
630

قیمت مرغ در کشتارگاه به ۹۸۰۰ تومان رسید/ مشکلات کامیون‌داران توزیع مرغ را مختل کرده است

اخبار,اخبار اقتصادی,قیمت مرغ در کشتارگاه

مدیرعامل اتحادیه مرغداران استان تهران گفت: بیشترین مشکل تامین مرغ در بازار تهران مربوط به مشکلاتی است که برای کامیون‌داران پیش آمده است به همین دلیل در این روزها مرغ کمتری در بازار عرضه شده و قیمت آن را افزایش داده است.

محمد یوسفی (مدیرعامل اتحادیه مرغداران استان تهران) در گفت‌وگو با ایلنا، در خصوص قیمت مرغ در بازار و میدان بهمن اظهار کرد: وضعیت مرغداران خوب نیست اما بیشترین مشکل تامین مرغ در بازار تهران مربوط به مشکلاتی است که برای کامیون‌داران پیش آمده است. در این روزها مرغ کمتری در بازار عرضه شده و قیمت آن را افزایش داده است.

 

وی افزود: البته قیمت به حد تعادل هم نرسیده است. قیمت مرغ در میدان بهمن ۹۲۰۰ تومان است و مرغ زنده ۶۵۰۰ تومان است که افزایش داشته است. از آنجایی که مشکل حمل و نقل وجود دارد مرغ کمتری برای کشتار می‌رود و باعث افزایش قیمت آن شده است.

 

اتحادیه مرغداران استان تهران در ادامه تصریح کرد: قیمت در کشتارگاه بالاتر از روزهای قبل بود و به ۹۸۰۰ تومان رسید در حالی که در میدان بهمن تا ۹۲۰۰ تومان قیمت گذاری شده است اما به غرف سطح شهر به خاطر پایین بودن قیمت، تنها مرغ منجمد تحویل داده شده است.

 

وی افزود: قیمت مرغ در غرف سطح شهر حدود ۱۰ هزار تومان است که با قدرت خرید پایین مردم مشکل فروش خواهند داشت.

 

منبع بیتوته beytoote.com

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید