قیمت روز مسکن در تهران در آخرین روز تابستان

0
555

قیمت روز مسکن در تهران در آخرین روز تابستان

 اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , قیمت مسکن

 

بررسی معاملات بازار مسکن تهران حاکی از آن است که یک واحد مسکونی ۶۰ متری در محله درختی به قیمت ۶۵۰ میلیون تومان و آپارتمانی با همین متراژ واقع در ولیعصر به قیمت ۱۶۰ میلیون تومان معامله شده است.

 

در منطقه ۱۸ محله ولیعصر یک واحد مسکونی ۶۰ متری ۸ ساله به قیمت ۱۶۰ میلیون تومان (هر مترمربع حدود ۲.۶۶ میلیون تومان)، آپارتمانی نوساز با همین متراژ در آلستوم با قیمت ۷۵۶ میلیون تومان (هر مترمربع ۱۲.۶ میلیون تومان) و واحد مسکونی ۶۰ متری نوساز در ابوذر با قیمت ۲۹۷ میلیون تومان معامله شده است.

 

در منطقه ۲ و محله درختی یک واحد مسکونی با مساحت ۶۰ متر که ۱۹ سال از ساخت آن می‌گذرد با قیمت ۶۵۰ میلیون تومان فروخته شده، یعنی هر مترمربع ۱۰ میلیون و ۸۳۳ هزار تومان.

 

همچنین در منطقه ۱۷ (بلورسازی) یک واحد ۶۰ متری نوساز به قیمت ۲۷۰ میلیون تومان، در منطقه ۱۸ خلیج فارس واحد ۶۰ متری ۹ ساله به قیمت ۲۴۳ میلیون تومان، در منطقه ۱۰ بریانک واحد مسکونی با همین متراژ به قیمت ۴۰۰ میلیون تومان و در آبشار درمار (منطقه ۱۲) آپارتمان ۶۰ متری دو سال ساخت با قیمت ۱۸۰ میلیون تومان معامله شده است.

 

یک واحد مسکونی ۶۰ متری در کاخ که ۲۲ سال از زمان ساخت آن می‌گذرد به قیمت ۴۰۰ میلیون تومان در سامانه املاک و مستغلات کشور ثبت قرارداد شده است. هر مترمربع این واحد مسکونی حدود ۶.۶ میلیون تومان ارزش داشته است.

 

در لشگر غربی یک واحد ۵۳ ساله ۶۰ متری با قیمت ۸۸ میلیون تومان فروخته شده، خریدار برای این آپارتمان هر مترمربع حدود یک میلیون و ۴۶۷ هزار تومان پرداخت کرده است. یک واحد مسکونی ۶۰ متری ۳ ساله در آگاهی با قیمت ۲۷۸ میلیون تومان و آپارتمانی با همین متراژ و عمر یک سال در اراج ازگل با قیمت ۴۸۵ میلیون تومان معامله شده است.

 

تسنیم

منبع بیتوته beytoote.com

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید