فیگور متفاوت ۵ بازیگر زن در یک فیلم/ عکس

0
663

فیگور متفاوت ۵ بازیگر زن در یک فیلم/ عکس

 

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,محمدرضاگوران

عکسی از اولین فیلم بلند سینمایی‌ رضا گوران که قصه‌ای زنانه دارد و به تازگی در تهران کلید زده شده است، منتشر شد.

به گزارش خبرآنلاین، فیلمبرداری فیلم سینمایی «سرکوب» در تهران آغاز شد. اولین ساخته سینمایى رضا گوران در لوکیشنى در خیابان ایتالیا با بازی باران کوثرى، سارا بهرامى، الهام کردا، پردیس احمدیه و رویا افشار و به تهیه‌کنندگى حبیب اسماعیلى کلید خورد.

‏‌‎گوران که پیشتر در تئاتر موفقیت‌هایی را پشت سر گذاشته است و  کارگردانی آثارى چون «یرما»، «داستان یک پلکان»، «ابرهای پشت حنجره»، «مرداب روی بام» و «شب آوازهایش را می‌خواند» و… را برعهده داشته، حالا با نوشتن قصه‌اى زنانه به سراغ واکاوى چند نسل در یک خانواده رفته است.

 

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,فیلم سینمایی سرکوب

‏‌‎سازندگان «سرکوب» در اولین روز از فیلمبرداری با دعوت از پیشکسوتان و زحمتکشان سینما از جمله غلام ژاپنی، حسن فردین، اعلا میرطالبی، مجید علیزاده، و… که بیش از ۴۰ سال در سینما مشغول فعالیت هستند از آنها تقدیر به عمل آوردند.

‏‌‎این فیلم چند بازیگر دیگر نیز خواهد داشت که قرار است در فواصل کار به پروژه اضافه شوند. همچنین محمد صادق رنجکشان به عنوان سرمایه‌گذار در این پروژه سینمایى حضور دارد.

‏‌‎در خلاصه داستان فیلم «سرکوب» آمده است: «یه کارى کرد وفادارى بشه عادت همه‌مون حالا همه مون وفاداریم اما اونى که بهش وفاداریم خیلى وقته که مرده…»

 

 

منبع بیتوته beytoote.com

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید