فعال شدن ثبت شماره «شبا» مشمولان در سامانه سهام عدالت

0
659

فعال شدن ثبت شماره «شبا» مشمولان در سامانه سهام عدالت

 اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , سهام عدالت
امکان ثبت شماره «شبا» مشمولان در سامانه سهام عدالت از امروز «۲۴ تیرماه» تا دوشنبه «۱۵ مردادماه» برای مدتی محدود فعال شد.

به گزارش ایلنا؛ دریافت شماره «شبا» بانکی مشمولان جهت واریز سود سال مالی ۱۳۹۵ شرکت های سرمایه پذیر به حساب مشمولان در حالی از ۳۰ فروردین ماه سال ۹۶ تا کنون از طریق سامانه سهام عدالت در حال اجرا بوده که از یکم تیرماه سالجاری، سامانه سهام عدالت در بخش مربوط به دریافت شماره «شبا» مشمولان برای بروزرسانی و همچنین بررسی در خصوص نحوه ادامه دریافت شماره «شبا» از مشمولان سهام عدالت از دسترس خارج و امکان ثبت شماره «شبا» بانکی جدید در این سامانه فراهم نبود.

 

بر این اساس با توجه به درخواست‌های مکرر مشمولان سهام عدالت، این امکان از امروز «۲۴ تیرماه» تا روز دوشنبه «۱۵ مردادماه» برای مدتی محدود فراهم شده است تا مشمولان اقدام به ثبت شماره «شبا» حساب بانکی خود در سامانه سهام عدالت به نشانی www.samanese.ir کنند.

 

نکته قابل تاکید این که پس از این مدت دوباره امکان ثبت شماره «شبا» در سامانه سهام عدالت غیرفعال خواهد شد.

 

بنا به این گزارش، سازمان خصوصی سازی به مشمولان سهام عدالت که تا کنون اقدام به ثبت شماره «شبا» بانکی خود ننموده‌اند اعلام می دارد که از این فرصت ایجاد شده زمانی «۲۴ تیرماه لغایت ۱۵ مردادماه امسال» در جهت ثبت و وارد نمودن شماره «شبا» بانکی خود اقدام کنند.

منبع بیتوته beytoote.com

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید