فردا؛ آزمون MHLE برگزار می‌شود

0
724

فردا؛ آزمون MHLE برگزار می‌شود

اخبار,اخبار آزمون

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی با بیان اینکه آزمون MHLE به دو صورت کاغذی و الکترونیک برگزار می‌شود، گفت: این آزمون از ساعت ۸:۳۰ روز پنجشنبه، ۱۹ مهر ۹۷ در سراسر کشور به صورت همزمان برگزار می‌شود.

دکتر آبتین حیدرزاده در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه در آزمون زبان وزارت بهداشت (MHLE) یک هزار و ۵۷۱ نفر شرکت کرده‌اند که ۹۴۲ نفر زن و ۶۲۹ نفر مرد هستند، افزود: این آزمون از ساعت ۸:۳۰ روز پنجشنبه، ۱۹ مهر ۹۷ در سراسر کشور به صورت همزمان برگزار می‌شود.

 

وی با بیان این مطلب که این آزمون به دو صورت کاغذی و الکترونیک برگزار می‌شود، اظهار کرد: ۷۰۱ نفر به صورت کاغذی و ۸۷۰ نفر به صورت الکترونیک امتحان خواهند داد.

 

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اشاره به اینکه آزمون الکترونیک در ۱۳ حوزه و آزمون کاغذی در ۴ حوزه برگزار می‌شود، گفت: در آزمون الکترونیک قزوین با ۲۲ شرکت‌کننده، گیلان ۴۲ نفر، گلستان ۴۶ نفر، همدان ۴۳ نفر، کرمان ۶۶ نفر، کرمانشاه ۶۸ نفر، تبریز ۶۰ نفر، تهران ۳۸۰ نفر، یزد ۳۲ نفر، زاهدان ۳۴ نفر، زنجان ۳۱ نفر و مشهد ۴۵ نفر شرکت‌کننده خواهند داشت.

 

وی ادامه داد: آزمون کاغذی در حوزه دانشگاه‌های علوم پزشکی مشهد ۱۱۳ نفر، اصفهان ۱۴۴ نفر، شیراز ۲۰۱ نفر و ایران ۲۴ نفر داوطلب است.

 

منبع بیتوته beytoote.com

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید