فال روزانه سه شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۷

0
1032

فال روزانه سه شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۷


چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است
دوست عزیزی که ۷ فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی متواضع، با صداقت، متمرکز، عملگرا، واقع بین و پر از شور و هیجان هستید. استعداد و قدرت تخیل فوق العاده ای که شما دارید تحسین برانگیز است. فقط باید حسادت، بی نظمی و بی مسئولیتی های گاه و بیگاهی که از خود نشان می دهید را کنار بگذارید. امسال از لحاظ اقتصادی نسبت به سال گذشته برای شما سال خیلی بهتری خواهد بود. از سرمایه گذاری هایی که در گذشته انجام داده اید سود قابل توجهی به دست خواهید آورد. شاید بخواهید تجارت تازه ای را همراه با یک شریک مورد اعتماد آغاز کنید یا سرمایه گذاری های جدیدی را شروع کنید، در هر صورت موفقیت از آن شما خواهد بود. اگر می خواهید در فعالیت های تجاری خود موفق باشید باید سعی کنید روابط خود را گسترش داده و با افراد با نفوذ ارتباط داشته باشید. شما امسال تمام پروژه های کاری که به عهده داشته اید را با موفقیت به انجام خواهید رساند و همین موضوع باعث خواهد شد که مورد احترام و تحسین همکاران و مقامات مافوق خود قرار بگیرید. با وجود سوء تفاهم هایی که بین شما و شریک عاطفیتان پیش می آیند روابط خوبی با هم خواهید داشت. آنهایی که مدت هاست در یک رابطه ی عاطفی جدی بوده اند امسال بالاخره رابطه ی خود را رسمی خواهند کرد. فروردین، خرداد و مرداد بهترین ماه های امسال خواهند بود.

 

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز فکر کردن به مسائل اجتماعی ذهن شما را مشغول کرده است و نمی توانید تصویر شخص بی خانمانی که همین چند ساعت پیش از شما تقاضای کمک کرده، یا کودکی که در تلویزیون دیده اید خانواده اش را از دست داده است را از ذهن خود خارج کنید. شما در این فکر هستید که چه مسئولیتی نسبت به این مسائل دارید و چه کاری برای بهتر کردن اوضاع از دستتان برمی آید. خوب، راستش در شرایط حاضر بهترین کاری که از دست شما برمی آید کنار گذاشتن کمی پول برای اهداف خیریه است. امروز ممکن است یک مهمان ناخوانده و یا تماس تلفنی غیر منتظره، شما را با موقعیت های کاری تازه ای روبرو کنند.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

شاید امروز مجبور شوید بر خلاف آنچه غرورتان به شما می گوید از یک نفر دیگر تبعیت کنید. این کار برای شما بسیار سخت است، اما سعی کنید به جای این که عصیان کنید به دلایل منطقی که برای این کار دارید فکر کرده و خودتان را آرام کنید. خوشبختانه خبرهای خوبی به شما خواهند رسید که این احساس ناراحتی و عصبانیت را از بین خواهند برد. اگر هنوز نیمه گمشده خود را پیدا نکرده اید، امروز پیاده روی در پارک نزدیک خانه تان، کار روزمره مثل خرید، و یا هر کار پیش پا افتاده دیگری می تواند در برابر شخصی قرارتان دهد که شما را خیلی سریع به خود جذب خواهد کرد. این برخورد می تواند زمینه ساز یک رابطه طولانی مدت و یا حتی ازدواج باشد.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

شاید عجیب به نظر برسد اما امروز بیشتر برای فکر کردن و تعمق خوب است تا عمل کردن! اگر ناگهان نسبت به انجام کاری تمایل شدیدی پیدا کردید به شما توصیه می کنیم که در برابر این احساس ناگهانی خود مقاومت کرده و حداقل امروز را به خودتان فرصت بدهید تا در مورد تصمیمی که گرفته اید فکر کنید. اگر در محل کارتان مشکلی پیش آمد بهتر است خودتان را از آن دور نگه داشته و دخالت نکنید. حتی اگر نظرتان را پرسیدند هم بگویید به کمی زمان نیاز دارید تا به این موضوع فکر کنید. در کل فراموش نکنید که امروز به نفعتان است تا جای ممکن سکوت کرده و همچنین از گرفتن تصمیم های خیلی مهم خودداری کنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز برای شما یک روز لبریز از احساسات است و احساس نزدیکی عمیقی به خانواده و دوستانتان دارید و از این که آنها و حمایت ارزشمندشان را در زندگی خود دارید خدا را شکر می کنید. اگر تعطیلاتتان تمام شده اند و مجبور هستید به محل کارتان بروید سعی کنید کارهایتان را زودتر تمام کنید تا بتوانید زودتر به خانه رفته و بقیه ی روزتان را در کنار عزیزانتان بگذرانید. در بیان احساساتی که نسبت به آنها دارید هیچ حد و مرزی برای خود قائل نشوید. امروز کمی بیشتر حواستان را به محیط اطرافتان جمع کنید، زیرا به احتمال خیلی زیاد ماجراجویی هیجان انگیزی که مدت ها در انتظارش بوده اید یک جایی همین نزدیکی ها در انتظار شماست.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ممکن است اخبار ناراحت کننده ای از طرف یکی از اعضای خانواده تان به گوشتان برسند. شاید این موضوع در ابتدا شما را به شدت ناراحت و نگران کند، اما وقتی کمی زمان صرف کرده و همه ی جوانب را در نظر بگیرید خواهید دید که اوضاع به آن بدی که در ابتدا به نظر می رسیده است هم نیست. قبل از این که هر واکنشی از خودتان نشان بدهید همه ی جوانب را به دقت در نظر بگیرید. اطلاعاتی که امروز دریافت خواهید کرد تخیلات شما را به هیجان آورده و شما را به آغاز یک پروژه هنری و یا خلاقانه تشویق خواهند کرد. داستان ها، تصاویر و مفاهیم انتزاعی، همه و همه در ذهن شما جمع شده و الهام بخش ایده ای خواهند شد که می تواند زندگیتان را به طور کلی تغییر دهد.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما دارید مسئولیت هایی بیش از حد توان خود را به عهده می گیرید و خودتان را از لحاظ جسمی و روحی تحت فشار قرار داده اید. این کا هیچ نتیجه ی خوبی برای شما به همراه نخواهد داشت و تنها باعث می شود که حتی اگر بتوانید همه ی این کارها را به انجام برسانید هم دچار احساس خستگی مفرط شوید. اگر می توانید از دیگران کمک بگیرید تا کارهایتان هر چه زودتر انجام شوند. همچنین در نظر داشته باشید که کارهایی را که از اهمیت و اولویت چندانی برخوردار نیستند را برای زمان دیگری بگذارید. امروز هر ایده ای که به ذهنتان می رسد را خیلی جدی مورد بررسی قرار دهید و اگر می بینید ارزش امتحان کردن دارد حتی یک دقیقه هم دچار تردید نشوید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ناگهان به این واقعیت پی برده اید که یک نفر از اعضای فامیل و یا دوستانتان برای شما خیلی فراتر از یک آشنای معمولی است. شما زمان زیادی را در کنار هم گذرانده اید و احساس می کنید نزدیکی و شباهت زیادی به هم دارید و از بودن در کنار هم لذت می برید. این که به احساس واقعی خود نسبت به این شخص پی برده و به فکر آغاز یک رابطه ی عاطفی جدی با او هستید هیچ اشکالی ندارد، اما بهتر است زیاد هم عجله نکنید. شما انرژی جسمی و ذهنی بسیاری در اختیار دارید و همین شما را به انتخاب هدف هایی تشویق خواهد کرد که شاید به نظر دیگران غیر واقع بینانه باشند. اجازه ندهید نظرات آنها مانع شما شده و یا باعث تردیدتان شوند.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

شما امروز احساس می کنید که با بقیه ی دنیا هیچ تفاهمی ندارید و دلتان می خواهد از همه فاصله گرفته و در خلوت خودتان فرو بروید. اگر برایتان ممکن است بین زمانی که تنها هستید و وقتی که در کنار خانواده تان می گذرانید تعادل برقرار کنید. صبح خیلی زود از خواب بیدار شوید و در تنهایی طلوع خورشید را تماشا کنید و از آرامش و سکوت آن لحظات لذت ببرید. این کار باعث خواهد شد که از لحاظ روانی احساس آرامش کرده و نیازتان به تنها بودن نیز برطرف شود. امروز اطلاعات جدید و جالبی از طریق تلویزیون و یا اینترنت به دست خواهید آورد که زمینه ساز فرصت هایی برای پیشرفت تحصیلات و سطح آموزشیتان خواهند بود.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

شما طبیعتی مهربان و حساس دارید و امروز هم نسبت به احساسات دیگران حساسیت ویژه ای پیدا کرده اید. هر چیزی که با احساسات در ارتباط باشد امروز برای شما از اولویت و اهمیت برخوردار است و مسلما این موضوع رابطه عاطفیتان را نیز در بر می گیرد. تا می توانید با عشقتان وقت گذرانده و از صحبت کردن در مورد احساسی که نسبت به او دارید هیچ ترس و واهمه ای نداشته باشید. اگر قصد رفتن به خرید را دارید این را باید بدانید که امروز کشش عجیبی نسبت به اجناس لوکس و گران قیمت پیدا کرده اید و اگر به بازار بروید حسابی خرج روی دست خودتان خواهید گذاشت، اما جنبه ی مثبت ماجرا این است که از انجام این کار پشیمان نخواهید شد.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز برای شما روزی عجیب و غیر قابل پیش بینی خواهد بود. چون حتی خواسته ها و نیازهای درونیتان نیز با هم در تقابل و کشمکش خواهند بود. از یک طرف احساس می کنید باید به وظایف و مسئولیت هایی که به عهده دارید پایبند باشید. از طرف دیگر نیز دلتان می خواهد وقتتان را با عزیزانتان بگذرانید، چون می دانید که آنها انتظار دارند این روزها بیشتر با آنها باشید. شاید بتوانید برخی از کارهایی که از فوریت چندانی برخوردار نیستند را به زمان دیگری موکول کنید تا بیشتر با خانواده و دوستان خود باشید. شاید به خاطر درگیری هایی که در چند روز گذشته با عشقتان داشته اید کمی ناراحت باشید؛ منتظر منت کشی ننشینید و خودتان برای حل مشکل پیش قدم شوید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

شما احساس می کنید که در حال حاضر اصلا در شرایط عادلانه ای قرار ندارید. در حالی که خیلی ها مشغول تفریح و خوش گذرانی هستند شما مجبور هستید کار کنید و همان کارهای خسته کننده ی همیشگی را انجام دهید. شاید حتی انتظار رئیستان از شما بیشتر هم شده باشد و بخواهد جای خالی یکی دیگر از کارمندانی که به مرخصی رفته است را هم پر کنید. اگر می توانید از بقیه همکارانتان کمک بگیرید تا بتوانید هر چه زودتر کارتان را تمام کرده و باقی مانده ی وقتتان را با خانواده بگذرانید. تا می توانید تفریح و استراحت کرده و خودتان را آماده کنید، بعد از تعطیلات فرصت های کاری و تحصیلی بسیاری در انتظارتان خواهند بود.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

شما چند ماه گذشته از لحاظ کاری خیلی به خودتان فشار آورده اید و حتی ساعات بیشتری را در محل کارتان گذرانده اید. حالا بعد از این همه کار و فعالیت باید کمی بیشتر به خودتان استراحت بدهید. درست است که تعطیلات رسمی به پایان رسیده اند، اما بد نیست اگر چند روزی را هم مرخصی گرفته و زمان بیشتری را به خودتان و عزیزانتان اختصاص بدهید. مطمئن باشید که این کار باعث خواهد شد بعد از تعطیلات با انرژی فوق العاده ای کارتان را از سر بگیرید و نتایج خیلی بهتری کسب کنید. اگر هنوز به مسافرت نرفته اید اکنون زمان خیلی خوبی است که برای یک سفر چند روزه برنامه ریزی کنید.

منبع بیتوته beytoote.com

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید