فال روزانه جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷

0
765

فال روزانه جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷/ چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

فال امروز خود را بخوانید.

دوست عزیزی که ۳ فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی پرانرژی، اجتماعی، عاشق تفریح و خوش گذرانی، قابل اعتماد و مثبت اندیش هستید. مهارت ها و مثبت نگری شما باعث می شوند در هر کاری که می خواهید انجام دهید سنگ تمام گذاشته و بهترین نتایج را به دست بیاورید، اما باید مواظب باشید دمدمی مزاجی هایتان مانع موفقیت هایی که می توانید کسب کنید نشوند. شما امسال قادر خواهید بود به وضعیت مالی خود ثبات بیشتری ببخشید و با کسب درامد بیشتر خواهید توانست پول بیشتری را صرف رفاه و آسایش خودتان و خانواده تان بکنید. اگر قصد سرمایه گذاری دارید خرید و فروش ملک می تواند سود سرشاری برای شما به همراه داشته باشد. در محل کارتان نیز اوضاع نسبتا بر وفق مراد خواهد بود و تلاش هایتان مورد تأیید و تحسین مقامات مافوق قرار خواهند گرفت و پاداش هایی را نیز برایتان به همراه خواهند داشت. اواخر سال احتمال ترفیع رتبه برایتان خیلی زیاد خواهد بود. از لحاظ روابط عاطفی امسال برای شما سال خوبی خواهد بود و می توانید روابط بهتری را با شخصی که دوست دارید شکل بدهید و شاید حتی پیش از به پایان رسیدن امسال تصمیم به ازدواج بگیرید. اردیبهشت، مهر و دی ماه بهترین ماه های امسال خواهند بود.

 فروردین:
جذابیت درونی و رفتار خوب شما باعث شده اند که روابط بسیار خوبی با دوستان و خانواده داشته باشید و امروز وضعیت مطلوب این روابط قطعا به کارتان خواهد آمد. شاید برخی از بزرگترها کمی بدخلقی کنند، اما اعتماد به نفس خود را از دست ندهید و با آنها با احترام رفتار کنید. مطمئن باشید در نهایت به خواسته ی خود دست پیدا خواهید کرد. امروز علاقه چندانی به انجام وظایفتان احساس نمی کنید و دلتان می خواهد هر جایی که تفریحی در انتظارتان است به همان سو بروید. نادیده گرفتن وظایفتان می تواند برای شما عواقبی نه چندان خوشایند داشته باشد، پس بهتر است پیش از هر کاری به مسئولیت هایی که به عهده دارید رسیدگی کنید.

اردیبهشت:

کار کردن روی پروژه های شخصیتان امروز ذهن شما را به خود مشغول کرده است. بعد از چند روز تفریح و مهمانی، امروز دلتان می خواهد کمی کار کنید. شاید بخواهید کمی درس بخوانید و یا فعالیت های هنری انجام دهید. هر برنامه ای که برای خودتان در نظر بگیرید به احتمال زیاد نتایج خیلی خوبی را برایتان به همراه خواهد داشت و از این که وقتی را صرف آن کرده اید پشیمان نخواهید شد. امروز بر سر یک دو راهی قرار گرفته اید و نمی دانید چه مسیری را باید در پیش بگیرید. نیازی نیست که همین حالا این چالش را پشت سر بگذارید و می توانید برای انتخاب مسیرتان به خودتان کمی وقت بدهید. کمی تنوع به برنامه تان بدهید و امروز را به استراحت بپردازید.

خرداد:

با وجود این که با توجه به فصل تعطیلات خودتان حتی فکش را هم نمی کنید، سرمایه گذاری هایی که در گذشته انجام داده اید بالاخره به نتیجه خواهند رسید. اگر قصد خرید یا فروش خانه ای را دارید امروز می تواند فرصت خیلی خوبی برای شروع مذاکرات مربوط به این معامله باشد. همه ی نشانه ها حاکی از این هستند که صبوری هایی که از خودتان نشان داده اید بالاخره دارند نتیجه می دهند و حداقل یکی از اهداف بلند مدتی که برای خود تعیین کرده بودید در یک قدمی شما قرار گرفته است. به خودتان اجازه بدهید که به جای محدود کردن افکارتان به وظایف روزمره، در عالم رویا فرو بروید. قدرت تخیل شما در حال حاضر بهترین داراییتان است، از استفاده از این قدرت خود نترسید.

تیر:

امروز شاید بخواهید با دوستانتان یک دور همی راه انداخته و آنهایی که برایتان عزیزتر هستند و یا افکار و نظراتی شبیه به شما را دارند دور هم جمع کنید. سعی کنید این دیدار را در فضای باز ترتیب دهید تا هم از مصاحبت این دوستان عزیز لذت ببرید و هم از هوای زیبای بهاری بهره مند شوید. امروز دوست دارید احساسات خود را به زبان آورده و با دیگران به اشتراک بگذارید، ولی از این کار می ترسید چرا که نگران هستید مورد سرزنش و انتقاد آنها قرار بگیرید. شما کمی حواس پرت شده اید و حواستان به اطرافتان نیست. این در حال حاضر چیز بدی نیست و ضرری به شما نخواهد رساند، ولی به شما اجازه نخواهد داد به کسی که دوست دارید به اندازه کافی توجه کنید.

مرداد:

امروز همه ی اطرافیانتان شما را به خاطر تلاش ها و زحماتی که از خود نشان می دهید مورد تشویق و تأیید قرار خواهند داد، پس نگران این نباشید که مبادا کارهایتان دیده نشوند. شاید کلمات تحسین آمیز آنها را کمی دیرتر از آنچه انتظارش را دارید بشنوید، اما بدون شک آنها را خواهید شنید، پس میدان را به سادگی خالی نکنید. شما خیلی جدی و با اعتقادی راسخ پشت تصمیم هایتان ایستاده اید، ولی دیگران در درک رفتارتان دچار سوء تفاهم می شوند و در نتیجه احتمال این می رود که برای شما ایجاد مزاحمت کنند و مانعتان شوند. متاسفانه در حال حاضر این که بدانید چه می خواهید کافی نیست، پس انتظاراتتان را پایین بیاورید و موضعتان را کمی با انعطاف پذیری همراه کنید.

شهریور:

شاید امروز بخواهید شم تجاری خود را به کار بیندازید و کمی پول در بیاورید. این می تواند فکر خیلی خوبی باشد و موفقیت قابل توجهی را برای شما به همراه داشته باشد، مخصوصا حالا که همه ی نشانه ها حاکی از آن هستند که شما امروز در هر فعالیتی که آغاز کنید موفق خواهید بود. شما امروز دارید کمی بیشتر از معمول در خرج کردن زیاده روی می کنید. کمی ولخرجی اشکالی ندارد، اما بهتر است مواظب باشید کفگیرتان در اثر زیاده روی به ته دیگ نخورد. امروز ممکن است عشق قدیمیتان با شما تماس بگیرد، البته به احتمال زیاد این تماس برای این نیست که از شما بخواهد به روزهای گذشته باز گردید و از شما کمک و راهنمایی می خواهد!

مهر:

امروز مطالعه در مورد برخی مباحث جدید علمی و یا شاید هم سیاسی شما را به خود مشغول خواهد کرد و شاید بخواهید اصلا از خانه بیرون نروید و بیشتر وقتتان را صرف مطالعه و کسب اطلاعات در مورد این موضوع کنید. با این حال، توصیه ی ما به شما این است که خودتان را بیش از اندازه خسته نکنید و برای تفریح و استراحت هم به اندازه ی کافی وقت بگذارید. حالا که در تعطیلات به سر می برید چرا زمانی را در روز به ورزش کردن اختصاص نمی دهید؟! این می تواند فرصت فوق العاده ای برای شما باشد تا در طول تعطیلات خودتان ورزش را هم وارد برنامه ی روزای خود کنید و بعد از تعطیلات هم به همین ترتیب ادامه بدهید.

 آبان:

شما برنامه هایی برای دیدار و دور هم جمع شدن با دوستانتان چیده اید که بی صبرانه در انتظار زمان فرا رسیدن آن هستید. اما متأسفانه باید به شما بگوییم که به احتمال زیاد این دیدار با تأخیرها و مشکلاتی همراه خواهد بود که ممکن است شما را کمی عصبی کنند، با این حال شما به هیچ وجه قصد ندارید تسلیم شوید. تمرکز و پشتکار شما خیلی بیشتر از روزهای دیگر هستند و به همین دلیل هم قصد ندارید پیش از به دست آوردن خواسته هایتان میدان را خالی کنید و هر کاری را که شروع کنید تا به پایان ادامه خواهید داد. امروز می تواند روز خیلی خوبی برای شروع یا ادامه ی کارهایی باشد که برایتان از اهمیت زیادی برخوردار هستند.

آذر:

امروز بالاخره نتیجه ی تلاش های خود را در ارتباط با موضوعی که برایتان از اهمیت نسبتا زیادی برخوردار است، خواهید دید. همه ی نشانه ها حاکی از آن هستند که پیشرفت قابل توجهی در این زمینه در انتظارتان خواهد بود. تمرکز و جاه طلبی شما اثرات خوبی روی میزان پیشرفت و موفقیت شما داشته اند و اطرافیانتان نیز متوجه این موضوع هستند. امروز پرداختن به تفریح و سرگرمی ایده خیلی جالبی به نظر می رسد ولی شما نگران این هستید که مبادا به انتظاراتی که دیگران از شما دارند رسیدگی نکنید و آنها را از خودتان ناراحت کنید. ولی اگر به مسئولیت هایتان به طور شایسته ای رسیدگی کرده باشید می توانید با خیال راحت امروز را روز خودتان بنامید.

دی:

امروز ممکن است کمی مطالعه در تنهایی خودتان برای شما لذت بخش ترین کاری باشد که به ذهنتان می رسد. موضوع جدیدی به یکباره برایتان جذابیت پیدا کرده است و دلتان می خواهد در مورد آن به مطالعه بپردازید. تمرکز شما در حال حاضر در سطح بسیار بالایی قرار دارد و پشتکار قابل توجهی نیز دارید، در نتیجه هر کاری که امروز آغاز کنید به احتمال زیاد با موفقیت همراه خواهد بود. البته به شما توصیه می کنیم خودتان را با مطالعه ی بیش از حد خسته نکنید. سعی کنید از این هوای زیبای بهاری بیشترین بهره ی ممکن را ببرید و به جای حبس کردن خودتان در خانه به گردش در طبیعت بروید تا حال و هوایتان عوض شود.

بهمن:

امروز خاطراتی قدیمی در ذهنان زنده خواهند شد که شما را به فکر تماس گرفتن با یکی از دوستان قدیمی و یا اقوامی خواهند انداخت که برای مدتی طولانی از آنها بیخبر بوده اید. برخی از خاطراتی که به یاد می آورید ممکن است کمی تلخ باشند و اتفاقاتی نه چندان خوشایند را به یادتان بیاورند که سعی در فراموش کردن آنها داشته اید. خودتان را با فکر کردن به این چیزها آزار ندهید، این روزها خیلی زیباتر از آن هستند که بخواهید آنها را با این افکار بیهوده خراب کنید. امروز دوری از عشقتان شما را ناراحت کرده است و احساس می کنید که او دیگر دوستتان ندارد، ولی زود قضاوت نکنید، چون به احتمال زیاد او دلیل خوبی برای این وضعیت دارد.

اسفند:

امروز فعالیت های اجتماعی مختلف بخش عمده ای از زمان شما را به خود اختصاص خواهند داد. خواه برای ترتیب دادن یک مهمانی برنامه ریزی کنید و خواه به عنوان مهمان در این جمع ها شرکت کنید، در هر صورت وقت زیادی را در این رابطه صرف خواهید کرد. البته اگر به عنوان مهمان بخواهید جایی بروید به احتمال زیاد به بیش از یک مهمانی خواهید رفت. خوشبختانه شما در حال حاضر خیلی اجتماعی تر از همیشه هستید و می توانید به راحتی با دیگران ارتباط برقرار کنید و شاید حتی بتوانید دوستی های جدیدی را آغاز کنید. در هر صورت به خاطر داشته باشید که حتما زمانی را هم برای خودتان و کارهای شخصیتان کنار بگذارید.

منبع بیتوته beytoote.com

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید