فال روزانه جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۹۷

0
897

فال روزانه جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۹۷

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است.

دوست عزیزی که  ۱۰فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال سالی ست که باید برای رسیدن به هدف تان تمام تلاش تان را به کار گیرید. برای اهداف بلند مدت تان برنامه ریزی کنید و تمرکزتان را روی آنها بگذارید. از آنجا که فرد سخت کوشی و توانایی هستید، به سرعت تک تک شان را برآورده خواهید کرد. همانطور که با جدیت برای هدف های زندگی تان تلاش  می کنید، به کودک درون تان نیز بها دهید و بگذارید گاهی آزادانه هر کاری که دوست دارد، انجام دهد. در کنار تمام این سختی ها، لذت بردن از زندگی حق شماست. سال پیش رو، سالی پر از اتفاقات عاشقانه برایتان خواهد بود. فقط نقطه ضعف تان که پنهان کردن احساسات تان است را کنار بگذارید. ماه خرداد، مهر و آذر از بهترین ماههای شما خواهند بود.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

شاید هیچکس بیشتر از خودتان برایتان اهمیت نداشته باشد اما سعی کنید حرف های دیگران را هم بشنوید و از احساس آنها نیز آگاه شوید. این کار ارتباط شما را با دیگران عمیق تر می کند. زمانی که صحبت از عشق و عاشقی می شود، سعی کنید انعطاف پذیرتر باشید. اگرچه اطرافیان تان شما را همین گونه که هستید پسندیده اند اما این بدین معنی نیست که آنها را نادیده بگیرید. حفظ روابط نیاز به مراقبت مدام دارد. به زودی پیشنهادی به شما می شود که ذهن تان را درگیر می کند. بهتر است که قبل از تصمیم گیری با خانواده خود مشورت کنید.
فـال روزانـه - Daily Omen
اگر موضوعی شما را سردرگم کرده است، بهتر است که آن را با فردی مورد اعتماد مطرح کنید. در این شرایط، نگرانی هایتان کم شده و راحت تر می توانید تصمیم بگیرید. از آنجا که شما فرد درونگرایی هستید، کلاس هایی چون خوانندگی، نویسندگی یا نقاشی، می تواند برایتان مفید باشد، از این رو که می توانید آزادانه احساسات خود را بیان کنید. زمانی که صحبت از مسائل مالی می شود، برق را می توان در چشمان تان دید. اما مراقب باشید که درگیر مال دنیا نشوید. از هر آنچه به دست می آورید، لذت ببرید تا بعدها پشیمانی به سراغ تان نیاید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز زمان خوبی برای عمل کردن نیست زیرا توانایی کنترل امور ندارید و ممکن است که در انجام وظایف تان به مشکل برخورید. پیشنهاد می کنیم که این انرژی را در جای دیگری صرف کنید. به عنوان مثال دست خانواده و دوستان تان را بگیرید و به گشت و گذار  بروید. یکی از دوستان تان با شما تماس می گیرد اما از شوخی کردن با او به شدت بپرهیزید زیرا که او این روزها حساس تر از قبل شده و ممکن است که از شما نیز دلگیر شود. تنها چیزی که در این روز باید روی آن تمرکز کنید، تنها خودتان هستید.  ورزش نیز گزینه خوبی برای این روزهایتان خواهد بود.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

اگرچه شما فرد صبوری هستید اما این روزها حساس شده اید و با کوچیک ترین حرفی از کوره در می روید. بهتر است که تحمل تان را بالا ببرید زیرا بیش از همه این خود شمایید که آزار می بینید. یکی از دوستان تان امروز با شما تماس می گیرد و خبر خوبی را به شما می دهد که انتظارش را نداشته اید. اگر چه تا رسیدن به خواسته تان کمی زمان مانده است اما برای گرفتن یک جشن کوچک درنگ نکنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

ایده های زیادی در سرتان است اما نمی دانید که آنها را چگونه مدیریت کنید، یادتان باشد که تا همه چیز برایتان روشن و واضح نبود، قدمی برندارید زیرا ممکن است که اواسط راه باز مسیر خود را گم کنید. آنوقت دیگر راه برگشتی هم نخواهید داشت. امروز هدیه ای از یکی از دوستان تان دریافت می کنید. اگر چه هدیه گران قیمتی نیست اما ارزش زیادی برای شما دارد. بهتر است احساسات واقعی تان را از لطف و محبت او، نشان دهید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر احساس سنگینی می کنید، تمام افکار منفی و پیچیده را دور بریزید. شما می توانید انرژی های مثبت زیادی را از طبیعت یا حتی آدمهای اطرافتان جذب کنید، کافی ست از لاک تان بیرون بیایید و با آنها بیشتر در تماس باشید. اخیرا موضوعی را برای خودتان بزرگ کرده اید و نسبت به آن حساس شده اید. اما این را بدانید سناریویی که برای خودتان ساخته اید، واقعیت ندارد. برای این که از حقیقت باخبر شوید، باید کمی دیگر هم صبر کنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

از حسادت های بیجا دست بردارید. این حسادت هم می تواند در مورد مسایل مالی و هم در مورد مسایل عاطفی باشد. اگر احساسات خود را کنترل نکنید، آنچه که به دست آورده اید را نیز از دست خواهید داد. یکی از دوستان تان از شما کمک خواسته، مراقب باشید زیرا این کار حاشیه های زیادی دارد و ممکن است در نهایت شما را توی دردسر بیاندازد. بنابراین تا جایی پیش روید که درگیری ها دامن شما را نگیرد.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

از این که می بینید اطرافیان تان چگونه از شما حمایت می کنند، حس خوبی دارید. اما جدا از حمایت آنها شما باید قوی باشید. شما توانایی هایتان زیاد اما اعتماد به نفس تان کم است، سعی کنید دید مثبت تری به آینده داشت باشید، آنوقت خواهید دید که چقدر از نگرانی هایتان کم خواهد شد. اگر مجرد هستید، امروز فرصتی برای آشنایی پیدا می کنید که بهتر است آن را از دست ندهید. متاهل ها نیز خبرهای خوبی را در مورد مسایل مالی خواهند شنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر چه در ایجاد تغییرات سخت گیر هستید اما بهتر است که از همین امروز برای آن تصمیم بگیرید. یکی از تغییراتی که باید در زندگی تان ایجاد کنید، در زمینه کاری ست. به دنبال حرفه مورد علاقه تان باشید تا در دراز مدت برایتان فرسودگی نیاورد. کمی احساس گیجی می کنید. شاید به این دلیل که نمی توانید به احساس واقعی تان پی ببرید. اطرافیان تان شما را نصیحت می کنند اما متاسفانه نصیحت های آنها تنها شما را گیج تر کرده است. بهترین کاری که در حال حاضر می توانید انجام دهید، تنها ماندن و فکر کردن است.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز روز پر مشغله ای پیش رو دارید. اگر چه به تمام آنها رسیدگی می کنید اما آنچه اهمیت دارد کیفیت انجام کارهاست، بنابراین به جای سرعت، دقت خود را بالا ببرید. قدم اول مهمترین چیز است که شما آن را به سادگی پشت سر خواهید گذاشت. بنابراین از فرصت هایتان استفاده کنید و تا اشتیاق و اراده لازم را دارید، دست از تلاش بر ندارید. اگر به فکر یک رابطه ایده آل هستید، باید قبل از این که انتظارات تان را از شریک زندگی تان بالا ببرید، خود به فکر رفع مشکلات تان باشید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

احساس می کنید که دیگران همه در شادی و عشق غرق اند و تنها شمایید که ناراحت اید. بدانید که همه ادم های اطراف تان مشکلات خود را دارند اما آنها راه خوب زندگی کردن را می دانند. بهتر است شما نیز شیوه زندگی تان را تغییر دهید. حتما لازم نیست اتفاق بزرگی بیافتد، زندگی تان را با همین اتفاقات کوچک بسازید. شما توانایی های زیادی دارید و می توانید بدترین شرایط را به بهترین شکل تغییر دهید اما گاهی کوتاهی می کنید. تنها کافی است که خودتان را باور داشته باشید و با اعتماد به نفس بالا عمل کنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

شما  تمام انرژی تان را صرف کاری کرده اید و حال نای انجام هیچ کاری را ندارید. حتی اگر در شرایط حساسی هستید، کمی دست نگه دارید و به خودتان استراحت دهید. کار شما آنقدر ارزش ندارد که سلامتی تان را به خاطرش به خطر بیاندازید. گشت و گذار با یک دوست، حمام آب گرم یا ماساژ می تواند تنش را از شما دور کند. یکی از اعضای خانواده تان دچار مشکلی شده و این موضوع ذهن شما را نیز درگیر کرده، بهتر است به جای نگرانی برای او تکیه گاه باشید. یک میهمانی بزرگی در راه است که امروز خبرش را می شنوید.

منبع بیتوته beytoote.com

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید