علاقه ی عجیب یک مدل آلمانی به آفریقا سوژه شد! (+تصاویر)

0
671

علاقه ی عجیب یک مدل آلمانی به آفریقا سوژه شد! (+تصاویر)

یک مدل و مهماندار هواپیمای آلمانی به نام «مارتینا بیگ» در فضای مجازی جنجالی شد. او رنگ پوست خود را از سفید به رنگ تیره سیاه تغییر داده است. مارتینا با تزریق مواد حاوی رنگدانه های پوست (ملانین) می خواست تا به گفته ی خودش به یک “زن آفریقایی سیاه پوست” تبدیل شود.

به گزارش تابناک باتو،  یک مدل و مهماندار هواپیمای آلمانی به نام «مارتینا بیگ» در فضای مجازی جنجالی شد. او رنگ پوست خود را از سفید به رنگ تیره سیاه تغییر داده است.  مارتینا با تزریق مواد حاوی رنگدانه های پوست (ملانین) می خواست تا به گفته ی خودش به یک “زن آفریقایی سیاه پوست” تبدیل شود.

 

او جراحی های زیادی در لب و بینی و سایر اعضای بدن انجام داده است اما با این حال می گوید:  ” بینی ام با رنگ جدیدم همخوانی ندارد تصمیم گرفته ام آن را  تغییر بدهم در واقع  باید بینی و لبهایم از آن چیزی که الآن هستند  پهن تر شوند…” در حال حاضر او تغییرات زیادی در خودش ایجاد کرده و رنگ چشم های او قهوه ای و پوستش تیره شده اند و لباس های سنتی و مرسوم زنان آفریقایی را می پوشد و قصد دارد به آفریقا سفر کند. او می گوید توجهی به انتقادات ندارم و سعی می کنم تا با مهاجران آفریقایی ساکن آلمان در ارتباط باشم.

 

مارتینا بیگ در یک برنامه ی تلویزیونی گفت این کار را به خاطر جلب توجه کسی انجام نداده بلکه برای خودش انجام داده است. او در این برنامه که با همسرش حاضر شده بود گفت: “من یک سیاه هستم و این نژاد من است!!”  این مدل آلمانی تصمیم دارد تا تبدیل شدن صد در صدی به یک زن سیاه پوست به جراحی ها و تزریق ملانین ادامه بدهد. البته این نخستین بار نیست که او می خواهد تغییر شکل بدهد چند سال پیش هم تلاش های خود را برای تبدیل شدن به عروسک باربی به کار بسته بود اما حالا در جستجوی چهره و ظاهر جدید دیگری می باشد!

 

منبع بیتوته beytoote.com

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید