عاملان و آمران اغتشاشات بازاردر فهرست انتظار دستگیری اند

0
618

عاملان و آمران اغتشاشات بازاردر فهرست انتظار دستگیری اند

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,عاملان و آمران اغتشاشات
علی نجفی خوشرودی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس از بررسی دلایل پیدایش اعتراضات اخیر در جلسه هفته آینده این کمیسیون خبر داد. محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت نیز از نیروهای اطلاعاتی خواست تهدید برخی افراد توسط اراذل و اوباش را پیگیری کنند.

به گزارش خزاسان ؛ پس از دو روز تعطیلی برخی مغازه‌ها،دیروز بازار فعالیت خود را از سرگرفت و کسب و کار در آن به حالت عادی برگشت.

 

رؤسای اتحادیه های مختلف در گفت و گوهایی از رایزنی با وزیر صنعت طی روزهای گذشته خبر دادند. احمد کریمی اصفهانی دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار هم به تسنیم گفت: اکثر مغازه‌های بازار باز است چرا که تعطیلی مغازه‌ها هزینه دارد و با بستن مغازه‌ها مشکلی حل نمی‌شود. وی در عین حال افزود: تعداد محدودی از واحدهای تجاری بسته هستند که ممکن است به دلیل تعطیلی پنج شنبه و جمعه و به مسافرت رفتن برخی از کسبه باشد.

 

فرماندار شیراز نیز فیلم منتشر شده در فضای مجازی درباره اعتراض در بازار شیراز را تکذیب کرد. به گزارش ایسنا، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت هم درباره ایجاد اخلال در روند کسب و کار برخی مغازه ها که طی روزهای دوشنبه و سه شنبه رخ داد، گفت: در این زمینه پلیس با تمام توان و قدرت در بازار حضور داشته و برای تامین امنیت بازار و بازاریان اقدام خواهد کرد.

 

آشنا: هسته اصلی اغتشاش در پاساژ علاءالدین و بازار یکی بود

 

در این میان مشاور فرهنگی رئیس جمهور از بازداشت برخی مسببان اتفاقات بازار تهران در روزهای اخیر خبر داد. در توئیت حسام‌الدین آشنا آمده است: «هسته اصلی اغتشاش در پاساژ علاءالدین و بازار یکی بود. عناصر دست سوم در تور افتاده اند. عاملان و آمران در فهرست انتظارند و خبرهایی در راه است.» دیروز دادستان تهران از دستگیری تعدادی از خرابکاران اتفاقات بازار تهران خبر داده بود.

 

رئیس کل دادگستری استان تهران هم اعلام کرده بود دستگاه قضایی عموم جمعیت شرکت کننده در تجمعات بازار تهران را اخلال گر نظام اقتصادی نمی داند. علی نجفی خوشرودی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس از بررسی دلایل پیدایش اعتراضات اخیر در جلسه هفته آینده این کمیسیون خبر داد. محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت نیز از نیروهای اطلاعاتی خواست تهدید برخی افراد توسط اراذل و اوباش را پیگیری کنند.

 

حمایت مجدد مریم رجوی و مایک پمپئو

 

مریم رجوی سرکرده منافقین هم در توئیتر مانند روزهای گذشته همچنان مردم را به اغتشاش و اجبار مغازه داران به تعطیلی مغازه های شان دعوت کرد. همچنین وزیر خارجه آمریکا در توئیتی با اشاره به تعطیلی چند مغازه در بازار تهران، نوشت: «کسی نباید از ادامه اعتراضات شگفت زده شود. مردم از فساد، بی عدالتی و بی کفایتی مسئولان شان خسته شده اند. جهان صدای مردم [ایران] را می شنود.»

منبع بیتوته beytoote.com

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید