مطالب ویژه

» سرگرمی » صدورمجوز نمایش برای فیلم «ماجرای نیمروز ۲» و ۶ فیلم دیگر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۲۱:۲۶

 کد خبر: 19877
 179 بازدید

صدورمجوز نمایش برای فیلم «ماجرای نیمروز ۲» و ۶ فیلم دیگر

صدورمجوز نمایش برای فیلم «ماجرای نیمروز ۲» و ۶ فیلم دیگر شورای پروانه نمایش فیلم‌های سینمایی برای هفت فیلم مجوز نمایش صادر کرد. به گزارش ایرنا، شورای پروانه نمایش فیلم‌های سینمایی مجوز نمایش برای هفت فیلم از جمله «خداحافظ دختر شیرازی» به تهیه‌کنندگی فرشته طائر پور، کارگردانی و نویسندگی افشین هاشمی و «برنده ها» به […]

صدورمجوز نمایش برای فیلم «ماجرای نیمروز ۲» و ۶ فیلم دیگر

شورای پروانه نمایش فیلم‌های سینمایی برای هفت فیلم مجوز نمایش صادر کرد.

به گزارش ایرنا، شورای پروانه نمایش فیلم‌های سینمایی مجوز نمایش برای هفت فیلم از جمله «خداحافظ دختر شیرازی» به تهیه‌کنندگی فرشته طائر پور، کارگردانی و نویسندگی افشین هاشمی و «برنده ها» به تهیه کنندگی محسن مسافرچی، کارگردانی حسن ناظر و نویسندگی محمد امید، صادر کرد.

همچنین این شورای در جلسه خود مجوز فیلم «تصویرم در آیینه نیست» به تهیه کنندگی ناهید دل آگاه، کارگردانی محمد رضا خاکی و نویسندگی مهرنوش عبدی منفرد را با درجه بندی سنی ۹+ صادر کرد.

شورای پروانه نمایش فیلم‌های سینمایی مجوز ۴ فیلم با درجه بندی سنی ۱۲+ را نیز صادر کرد.

اسامی این آثار «مسخره باز» به تهیه کنندگی علی مصفا، کارگردانی و نویسندگی امیر (همایون) غنی زاده، «ماجرای نیمروز ۲» به تهیه کنندگی محمود رضوی مجد و کارگردانی محمد حسین مهدویان و نویسندگی حسین تراب نژاد، «جمشیدیه» به تهیه کنندگی محمد صادق آذین و کارگردانی و نویسندگی یلدا جبلی و «درخونگاه» به تهیه کنندگی منصور سهراب پور، کارگردانی و نویسندگی سیاوش اسعدی است.

منبع بیتوته beytoote.com

برچسب ها : , , ,
دسته بندی : سرگرمی , فرهنگی ، هنر ، سینما
ارسال دیدگاه