شخصیت شناسی افراد از روی فرم لب ها

0
1242

شخصیت شناسی افراد از روی فرم لب ها

شخصیت شناسی از روی فرم لب ها لبان شما چیزی بیش تر از دو لب زیبای صورتی هستند. هر چند که تمام این حالات اعمالی هستند که گرداگرد لبان شما رخ می‌دهند ، با این وجود آیا می دانستید که تنها فرم لب ها برای پیش بینی خلق و خو و خصوصیت های شخصیتی شما کافی است؟ جلوی آیینه رفته و ببینید که فرم لبان تان چطور است.

در ادامه بخوانید که شکل لبتان چه اطلاعاتی در مورد خصوصیات  فردیتان در اختیار شما قرار میدهد .

لب های بزرگ برجسته

شخصیت شناسی از روی فرم لب ها

کسانی که فرم لب هایشان به این شکل است در زمان بچگی زمان زیادی را صرف طعام دادن به گربه ها و یاری کردن به حیوانات نموده اند و علاقه زیادی به آوردن حیوانات به خانه داشتنه اند.

انها غریزه مادری بسیار قدرتمند دارند و همۀ وقت تمایل به مراقبت از سایرین دارند. در هر شرایط پر تنشی اول به فکر سایرین هستید بعد به فکر خودتان. چنین افرادی پدر یا مادر خیلی خوبی میتوانند باشند.

لب بالایی بزرگتر از لب پایینی

شخصیت شناسی فرم لب ها

کسانی که دارای این فرم لب ها می باشند بسیار پراحساس، کاریزماتیک، عاشق زندگی می باشند و توجه سایرین را بخود جلب می کنند. آن ها اعتماد به نفس بالایی دارند و قادر می باشند سایرین را جذب خود کنند. این اشخاص دوست دارند کانون توجه سایرین باشند.

لب پایینی بزرگتر از لب بالایی

تشخیص شخصیت درونی افراد از روی فرم لب

این اشخاص برای کارهای دفتری ساخته نشده اند. از نظر آن ها هنگامی که خیلی چیزهای جذاب در دنیا برای آموختن است نشستن روی صندلی ، کار احمقانه ای است. افردی که دارای این فرم لب ها می باشند میدانند تفریح و سرگرمی و لذت بردن واقعی چیست.

آن ها احتیاج به یک سبک زندگی پر انرژی دارند. دوست های گذشته، مکان های گذشته و تجربه احساسات گذشته. شما شخصی کنجکاو، اجتماعی و عاشق تجربیات گذشته هستید. همینطور شخصی بامحبت که میتوانید راهنمای سایرین در ماجراجویی های گذشته باشید.

لب های معمولی

شخصیت درونی افراد از روی فرم لب

کسانی که دارای لب های معمولی می باشند افرادی متعادل و دارای عقل سلیم می باشند که تمایل دارند هر وظیفه ای که بر عهده شان است را انجام دهند. یکی از نقاط قوت آن ها قابلیت گوش دادن  به سایرین است.

آن ها انتقاد پذیر می باشند و به نظرات سایرین احترام می گذارند. عصبانی کردن انها تقریبا غیر ممکن است. اضافه بر شخصیت محکمی که دارند عاشق خنده و جک می باشند و همۀ وقت نیمه پر لیوان را میبینند.

لب های باریک

شخصیت شناسی از روی مدل لب ها

کسانی که دارای این فرم لب ها می باشند اکثراً گوشه گیرند. آن ها متکی به خودشان می باشند و با هر مشکلی مبارزه میکنند . این اشخاص موقع رفتن به موزه و حتی رفتن به سفر تنها بودن را به گروه ترجیح می دهند.

علیرغم منزوی بودنتان در خانه دوست دارید در بین جمع باشید و همۀ وقت قادر هستید به زبان اطرافیانتان حرف بزنید و برای کارهای سایرین ارزش قائل میشوید.

قوس لب بالایی تیز و برنده

شخصیت درونی افراد از روی فرم لب

این چنین اشخاص بسیار خلاق می باشند. انها معمولاً موزیسین ها و هنرمندهای خلاقی میشوند و حافظه ای قدرتمند در به خاطر آوردن نام ها و چهره ها دارند.

معمولاً با کسانی رابطه برقرار میکنند که شناخت دارند و مراقب اتفاقات می باشند. این اشخاص اجتماعی می باشند و همۀ وقت در کارهایشان به نتیجه خوبی میرسند.

قوس لب بالایی گرد

شخصیت شناسی از روی لب

درصورتی که شما دارای این فرم لب ها هستید پس بسیار مهربان، حساس و بامحبت هستید. هر مدل مصیبتی شما را عمیقا غمگین میکند و همۀ وقت دوست دارید به سایرین کمک کنید.

کمک به سایرین و مراقبت از دنیای اطراف ندای وظیفه شما در زندگی است. آن گونه اشخاص می باشند که به قول معروف سبب میشوند چرخ دنیا بچرخد.

لب بالایی بدون قوس

شخصیت شناسی از روی شکل لب‌ها

این چنین اشخاص مسوولیت پذیرترین و قابل اعتمادترین اشخاص روی زمین می باشند. آن ها معنی کلمه محال را نمی دانند و فرصت ها هیچوقت آن ها را نگران نمی کند.

همۀ چیز را به موقع انجام می دهند و دوستانشان میدانند وی فرد قابل اعتمادی است که میتوانند در هر شرایطی به وی تکیه کنند. این افراد قادر می باشند که برای هر مشکلی راهکاری پیدا کنند.

لب های کوچک برجسته

فرم لب ها

بازیگوشی و طنازی از خصوصیت بارز این چنین اشخاص است. اولین اولویت انها در زندگی حس ارامش خودشان است و اصلاً کسی غیر از خودشان نمیتواند مراقب انها باشد.

احتمالا برای اولین کار فکر می کنید مغرور و ازخودراضی می باشند ولی آن طور نیست انها بامحبت می باشند و خودشان را وقف دوستانشان میکنند . انها هیچوقت علایقشان را برتر از سایرین نمیدانند ولی اصلاً هم به خودشان اسیب نمی رسانند.

لب بالایی نازک

انواع مدل لب

کسانی که دارای این فرم لب ها می باشند توانایی های رهبری بی‌نظیری دارند و به آسانی میتوانند سایرین را قانع کنند. انرژی زندگی در داخل آن ها جریان دارد و هر حادثه ای که بیفتد موفقیت هایشان ضمانت شده است.

انها به سختی میتوانند رابطه رمانتیک و عاشقانه برقرار کنند و اغلب ترجیح می‌دهند با خودشان باشند تا با شخصی دیگر.

منبع بیتوته beytoote.com

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید