ساده ترین راه های مهاجرت به اروپا و کانادا

0
1245

ساده ترین راه های مهاجرت به اروپا و کانادا

مهاجرت به اروپا،مهاجرت به کانادا,بهترین راه های مهاجرت

بهترین راه های مهاجرت تحصیل در کانادا، تحصیل در مجارستان، تحصیل در ایتالیا، مهاجرت به سوئد و مهاجرت به آلمان از طریق بهترین راه های ممکن با پائین ترین ریسک و بالاترین سطح خدمات توسط موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه MIE اتریش برای شما امکان پذیر است.

تحصیل در کانادا، تحصیل در مجارستان، تحصیل در ایتالیا، مهاجرت به سوئد و مهاجرت به آلمان از مباحثی است که در این نوشتار به صورت تخصصی مورد بحث و بررسی علمی قرار می گیرد. استاندارد های بالای آموزشی که تحصیل در کانادا، تحصیل در مجارستان و تحصیل در ایتالیا به همراه دارد، باعث شده است که افراد زیادی تمایل به تحصیل در این کشور ها داشته باشند.


افراد زیادی نیز مهاجرت به سوئد یا مهاجرت به آلمان را هدف خود قرار داده و از روش های مختلف اقدام به مهاجرت به این کشور ها می نمایند. در ادامه تلاش شده است که به صورت جامع به این موضوعات پرداخته شود. مؤسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش در زمینه تحصیل در کانادا، تحصیل در مجارستان، تحصیل در ایتالیا، مهاجرت به سوئد و مهاجرت به آلمان خدمات حرفه ای و تخصصی ارائه می دهد و می تواند شما را در انتخاب بهترین و مطمئن ترین راه یاری کند و تا انتهای مسیر شما را همراهی کند.

تحصیل در کانادا
با توجه به اینکه کانادایی ها اهمیت زیادی برای آموزش قائل هستند، سیستم آموزشی کانادا و دانشگاه های آن از استاندارد های بالایی برخوردار است. از این رو هر ساله دانشجویان بین المللی فراوانی از سراسر دنیا از جمله ایران برای تحصیل در کانادا به این کشور وارد می شوند. دانشگاه های برتر، تنوع فرهنگی، جامعه مهاجر پذیر، محیط امن و کیفیت بالای زندگی از عوامل دیگر برای تحصیل در کانادا می باشد. علاوه بر این تحصیل در کانادا در کالج و یا دانشگاه های آن، امکان موقعیت های فراوان کار پس از تحصیل را برای دانشجویان فراهم می آورد و می تواند آینده شغلی آن ها را تضمین نماید. موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه MIE اتریش با به کارگیری وکلای با تجربه کانادایی برای تحصیل در کانادا از مرحله اخذ پذیرش تا اخذ ویزا شما را حمایت می کند.
 

مهاجرت به اروپا،مهاجرت به کانادا,بهترین راه های مهاجرت

مهاجرت به اروپا و کانادا

 
تحصیل در مجارستان
در سال های اخیر، محبوبیت تحصیل در مجارستان به طور فزاینده ای رو به افزایش بوده است و این کشور را مقصد تحصیلی بسیاری از دانشجویان بین المللی ساخته است. تحصیلات عالی در مجارستان طی سال ها اعتبار زیادی کسب کرده است و دانشگاه های آن در سراسر دنیا معتبر می باشد. علاوه بر استانداردهای بالای آموزشی، مجارستان فرهنگی سرزنده و فعال دارد و با تاریخی جذاب و شهرهایی زیبا توانسته است توجه افراد بسیاری را جلب نماید. این عوامل تحصیل در مجارستان را در بین ایرانیان نیز محبوب ساخته است و هر ساله دانشجویان زیادی از ایران به تحصیل در مجارستان می پردازد.

افرادی که تمایل به تحصیل در مجارستان دارند، برای اطمینان از انجام صحیح روند اخذ پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی مجارستان می توانند از تجربه وکلای زبده موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه MIE اتریش بهره گیرند و ریسک های احتمالی را کاهش دهند.

مهاجرت به اروپا،مهاجرت به کانادا,بهترین راه های مهاجرت

راه های مهاجرت به اروپا و کانادا


تحصیل در ایتالیا
دانشگاه های ایتالیا در قرن دوازدهم میلادی تأسیس شده اند که آن ها را قدمی ترین دانشگاه ها در غرب می سازد. تحصیل در ایتالیا امروزه در دانشگاه هایی مدرن با استانداردهای بالا در آموزش و پژوهش صورت می پذیرد. تحصیل در ایتالیا با توجه به تاریخ غنی و کهن این کشور و مناظر نفس گیر طبیعی، تجربه غنی فرهنگی برای دانشجویان بین المللی به همراه می آورد. زمینه های طراحی، معماری، مد، علوم کاربردی و هنر، در خط مقدم حوزه آموزش عالی در ایتالیا قرار دارند. موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه MIE اتریش آماده ارائه خدمات تخصصی و حرفه به متقاضیان تحصیل در ایتالیا می باشد و تلاش دارد این تجربه را برای شما فرآیندی بدون دغدغه و استرس سازد.
 

مهاجرت به اروپا،مهاجرت به کانادا,بهترین راه های مهاجرت

روش های مهاجرت به اروپا و کانادا

 
مهاجرت به سوئد
برای بسیاری از افراد مهاجرت به سوئد حرکت به سمت ایده آل های زندگی می باشد. مناظر زیبا با یک جامعه بسیار کارآمد، این کشور را در رتبه هفتم شادترین مردم دنیا قرار داده است. کشور در حوزه اسکاندیناوی در بین نروژ و فنلاند قرار گرفته است. هوای تازه، آسمان روشن، آب تمیز و مناظر سرسبز در سراسر این کشور و حتی در شهر های بزرگ آن دیده می شود. مهاجرت به سوئد می تواند به طرق مختلف انجام پذیرد اما معمول ترین آن ها از طریق تحصیل در سوئد و کار در سوئد می باشد. علاقه مندان به مهاجرت به سوئد از طرق قانونی می توانند برای انجام فرآیند مهاجرت خود از خدمات حرفه ای موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه MIE اتریش بهره برند و با اطمینان خاطر در این مسیر قدم گذارند.
 

مهاجرت به اروپا،مهاجرت به کانادا,بهترین راه های مهاجرت

اخذ اقامت و مهاجرت به اروپا و کانادا

 
مهاجرت به آلمان
آلمانی کشوری صنعتی و پیشرفته می باشد که زبان اصلی آن آلمانی است. هر ساله افراد زیادی از سراسر دنیا از جمله ایران متقاضی مهاجرت به آلمان می باشند. یکی از مرسوم ترین روش های مهاجرت به آلمان، مهاجرت از طریق کار می باشد. این کشور به دلیل پیری جمعیت با بحران نیروی کار مواجه می باشد از این با ارائه ویزای جستجوی کار اقدام به جذب نیرهای متخصص و ماهر می نماید. این ویزا به صورت ۶ ماه صادر می شود و به شخص این فرصت داده می شود که به مدت ۶ ماه در آلمان اقامت داشته و به جستجوی کار بپردازد. در صورتی که شخص موفق به عقد قرارداد با کارفرمای آلمانی گردد می تواند ویزای خود را به ویزای کار آلمان تبدیل نماید.


مهاجرت به کانادا
احتمالا برای علاقه مندان مهاجرت به کانادا جالب است بدانند که، کشور کانادا دومین کشور پهناور دنیا می باشد که هر ساله مقصد مهاجرتی بسیاری افراد از سراسر دنیا می باشد. کانادا کشوری است که توسط مهاجرین ساخته شده است و همچنان دروازه های خود را به روی مهاجرین نبسته است. از این رو نرخ مهاجرت به کانادا از بیشترین میزان در دنیا برخوردار است. از جمله روش های مرسوم مهاجرت به کانادا می توان به تحصیل در کانادا و کار در کانادا اشاره نمود.


معمولا روش جذب سریع نیرو یا اکسپرس اینتری در کانادا روشی است که اغلب مهاجرین برای مهاجرت کاری به کانادا در پیش می گیرند. اخیرا برنامه های استانی جدیدی توسط مقامات ایالتی کانادا اعلام شده است که می تواند راه سریعی برای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا پیش روی متقاضیان قرار دهد. از جمله این برنامه ها، می توان به برنامه استانی ساسکاچوان اشاره کرد که نیروهای متخصص در رشته های منتخب را جذب می نماید.


در حال حاضر کشور کانادا نامینیشین های استانی جدیدی را معرفی نموده است که از طریق آن می توانید به راحتی برای اخذ ویزا و اقامت کانادا استفاده نمایید.


 مؤسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه مشاوره MIE اتریش، با پشتوانه سال ها تجربه و تخصص و همچنین با به کار گیری وکلای کانادایی، آماده اطلاع رسانی و ارائه خدمات در خصوص مهاجرت به کانادا می باشد. شما می توانید برای افزایش اطلاعات خود در زمینه اکسپرس اینتری و برنامه های استانی برای مهاجرت به کانادا و برای اطلاع از جدیدترین اخبار ویزا و اقامت کانادا می توانید با عبارت اقامت دائم کانادا را به همراه کلید واژه ملک پور در گوگل جستجو کرده و از وبسایت های این مؤسسه اطلاعات به روز و تخصصی را کسب نمایید.

 موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه MIE اتریش با بهره گیری از گروه بزرگ وکلا و مشاورین حرفه ای و برتر از سطح اتریش و اروپا و کانادایی این امکان را برای متقاضیان به وجود آورده است که بتوانند از خدماتی متمایز و حرفه ای در سرتاسر اروپا و جهان بهره مند شوند .  موسسه MIE اتریش واقع در شهر وین در منطقه- یک خیابان پارک رینگ می باشد . شما در موسسه MIE اتریش می توانید به  زبان فارسی نیز خدمات مشاوره ای دریافت نمایید و از پشتیبانی وکلای بین المللی  و مشاورین این موسسه در روند پرونده های حقوقی و مهاجرتی خود بهره مند شوید.


از جمله خدمات موسسه MIE اتریش می توان به پروسه اخذ ویزای قانونی ، اخذ اقامت قانونی ، تمدید اقامت ، ثبت شرکت ، طراحی طرح تجاری (Business plan) ، کارآفرینی ، خرید ملک ، دعاوی بین الملل و . . . اشاره نمود.

منبع بیتوته beytoote.com

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید