مطالب ویژه

» اجتماعی » روش دسترسی آسان‌ به رمز کارت هوشمند سوخت

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۲۲:۴۶

 کد خبر: 20078
 63 بازدید

روش دسترسی آسان‌ به رمز کارت هوشمند سوخت

روش دسترسی آسان‌ به رمز کارت هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، در اطلاعیه شماره پنج خود روش‌های دسترسی آسان‌تر به رمز کارت هوشمند سوخت را معرفی کرد.  اطلاعیه شماره ۵ شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران نشان می دهد که این شرکت به‌منظور دسترسی آسان‌تر به رمز کارت هوشمند سوخت این […]

روش دسترسی آسان‌ به رمز کارت هوشمند سوخت

 اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی ,

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، در اطلاعیه شماره پنج خود روش‌های دسترسی آسان‌تر به رمز کارت هوشمند سوخت را معرفی کرد.

 اطلاعیه شماره ۵ شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران نشان می دهد که این شرکت به‌منظور دسترسی آسان‌تر به رمز کارت هوشمند سوخت این امکان را فراهم کرده که از تاریخ ۱۶ مرداد تا ۱۶ شهریور امسال، مالکان خودروهایی که رمز کارت هوشمند سوخت خود را فراموش کرده‌اند، با وارد کردن رمز پیش‌فرض چهار رقم سمت راست کد ملی شخصی که کارت هوشمند سوخت به نام آن صادر شده است رمز کارت هوشمند سوخت خود را فعال‌سازی کنند.

مالکان خودروها همچنین به‌منظور درخواست کارت هوشمند سوخت المثنی، می‌توانند با مراجعه حضوری به دفاتر پلیس +۱۰، درخواست کارت هوشمند سوخت المثنی خود را ثبت کنند.

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران از مالکان خودروهایی که کارت هوشمند سوخت آنها در باجه شرکت پست است، درخواست کرد با مراجعه به سایت www.epolice.ir و وارد کردن پلاک خودرو، بارکد پستی کارت هوشمند سوخت خود را دریافت و با مراجعه به سایت www.post.ir، بخش رهگیری مرسولات پستی، کارت سوخت خود را پیگیری کنند، یا همچنین می‌توانند با مراجعه به دفاتر پستی و ارائه بارکد، کارت هوشمند سوخت شخصی خود را دریافت کنند.

 ایرنا  


برچسب ها : ,
دسته بندی : اجتماعی , سرگرمی
ارسال دیدگاه