مطالب ویژه

» دنیای مد » راهنمای انتخاب بوت زنانه

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۰:۳۸

 کد خبر: 15395
 306 بازدید

راهنمای انتخاب بوت زنانه

راهنمای انتخاب بوت زنانه     اگر ساق پایتان پهن است به دنبال بوت های با جنس های پلاستیکی یا کشی باشید   بوت را بر اساس فرم بدنی تان انتخاب کنید • اگر ساق پایتان پهن است به دنبال بوت های با جنس های پلاستیکی یا کشی باشید که به پای شما فضای بیشتری در […]

راهنمای انتخاب بوت زنانه

 

 

تکنیک هایی برای انتخاب بوت, راهنمای انتخاب بوت

اگر ساق پایتان پهن است به دنبال بوت های با جنس های پلاستیکی یا کشی باشید

 

بوت را بر اساس فرم بدنی تان انتخاب کنید

• اگر ساق پایتان پهن است به دنبال بوت های با جنس های پلاستیکی یا کشی باشید که به پای شما فضای بیشتری در کفش بدهد. به دنبال بوت هایی که قسمت بالای آن ها زاویه دار است بگردید یا به همراه آن جوراب شلواری بپوشید که پای شما را لاغر تر نشان دهد. اگر ساق پای شما لاغر تر است دقیقا برعکس عمل کنید و به دنبال بوتی بگردید که بند دار است و یا به دنبال طرح های سه بعدی بوت بگردید.

 

• اگر پای کوتاهی دارید به دنبال بوت های باریک با پاشنه بلند بگردید که پایتان را بلند تر و کشیده تر نشان دهد. حتی برای کشیده تر نشان داده شدن پا می توانید شلوارهای کشیده و تنگ به تن کنید.

 

• اگر پای چاقی دارید به دنبال بوت هایی باشید که شکل کلی آنها گرد باشد و از بوت هایی که از بالا به پایین نازک می شوند دوری کنید. از مدل های چرمی، بند دار و در کل مدلهایی که تنگ تر هستند دوری کنید.

 

• برای فهمیدن راحتی بوت باید ابتدا آنرا پوشیده و با آن چند قدمی راه بروید. سپس قسمت قوزک پا را با دست محکم نگاه دارید، اگر ۱ الی ۱.۲۵ سانت جلوی انگشت شست پا اضافه بماند این بوت مناسب پای شماست.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : دنیای مد
ارسال دیدگاه