مطالب ویژه

» اقتصادی » رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: قیمت کالاها در ماه‌های آینده کاهش می‌یابد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۸:۳۶

 کد خبر: 16201
 167 بازدید

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: قیمت کالاها در ماه‌های آینده کاهش می‌یابد

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: قیمت کالاها در ماه‌های آینده کاهش می‌یابد

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: قیمت کالاها در ماه‌های آینده کاهش می‌یابد   رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به کاهش نرخ ارز گفت: برخی کالاها به دلیل چسبندگی قیمت‌ها در اقتصاد ایران در مدت زمان طولانی‌تری واکنش از خود نشان می‌دهد. محمدرضا پور ابراهیمی امروز در حاشیه جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش […]

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: قیمت کالاها در ماه‌های آینده کاهش می‌یابد

 

اخبار,اخبار اقتصادی,محمدرضا پور ابراهیمی

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به کاهش نرخ ارز گفت: برخی کالاها به دلیل چسبندگی قیمت‌ها در اقتصاد ایران در مدت زمان طولانی‌تری واکنش از خود نشان می‌دهد.

محمدرضا پور ابراهیمی امروز در حاشیه جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی چسبندگی قیمت‌ها در اقتصاد ایران را دلیل اصلی عدم کاهش نرخ برخی کالاها علیرغم افت قیمت دلار عنوان کرد و گفت: نوسان نرخ دلار قیمت برخی کالاها را به سرعت تغییر می‌دهد که نمونه آن سکه و طلا است اما برخی دیگر از کالاها به دلیل چسبندگی قیمت‌ها در اقتصاد ایران، در مدت زمان طولانی‌تری واکنش از خود نشان می‌دهد.

 

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بیان داشت: در صورت استمرار کاهش نرخ ارز، به نظر می‌رسد طی دو تا سه ماه آینده  حتما شاهد کاهش قیمت‌ها باشیم.

 

وی افزود: البته در این خصوص نظارت دولت و سازمان‌های مربوطه از قبیل سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولید‌کنندگان و همچنین تعزیرات لازم است.

 


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اقتصادی , سرگرمی
ارسال دیدگاه