رئال مادرید تکلیف رونالدو را مشخص می‌کند

0
619

رئال مادرید تکلیف رونالدو را مشخص می‌کند

 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی,رئال مادرید
باشگاه رئال مادرید در صورت دریافت پیشنهاد از باشگاه یوونتوس برای فروش کریسیتانو رونالدو تصمیمی گیری می‎‌کند.

به گزارش ایلنا و به نقل از مارکا، برای اولین بار از زمان پیوستن به باشگاه در سال ۲۰۰۹، کسانی که در رئال مادرید هستند، جدی بودن عزیمت کریستیانو رونالدو را به عنوان یک امکان واقعی در تابستان امسال می‌بینند.

 

چندین بار است که بازیکن سابق منچستریونایتد سران باشگاه رئال را به خروج تهدید کرده است، اما به نظر می‌رسد او مقصدش را انتخاب کرده است.

 

با این حال، در سال ۲۰۱۸ لس بلانکوس از مزایای بالقوه ای که اجازه می دهد ۳۳ ساله به دلایل ترک باشگاه دست پیدا کند، آگاه هستند و آنها دیگر را این تصمیم را به عنوان  یک حرکت غیرقابل قبول نمی‌بینند.

 

فلورنتینو پرز نمی خواهد تصمیمی بگیرد و رویدادها را پیش بینی کند، باشگاه مطمئن است که رونالدو پیشنهادات را دریافت خواهد کرد، اما در این لحظه آنها هنوز پیشنهاد خاصی از تورین دریافت نکرده‌اند.

 

هنگامی که پیشنهادی به دست باشگاه برسد آنها آن زمان برای ادامه همکاری با رونالدو تصمیم می‌گیرند به خصوص اگر دیده شود که حفظ رونالدو یک گزینه مناسب نیست.

 

رابطه رونالدو با باشگاه به خصوص با فلورنیتو پرز در سال‌های اخیر کمرنگ شده و پس از فینال کاردیف در سال گذشته که تمدید قرارداد رونالدو نادیده گرفته شد او تصمیم به جدایی گرفت. جایگاه رونالدو در ترکیب رئال مادرید خیلی تعیین کننده ست و در صورتی که او جدا شود، نیمار گزینه مناسبی برای جانشینی خواهد بود.

 

منبع بیتوته beytoote.com

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید