توضیحات حاجی دلیگانی درباره استعفای نمایندگان مقابل نماینده دولت

0
704

توضیحات حاجی دلیگانی درباره استعفای نمایندگان مقابل نماینده دولت

اخبار,اخبار سیاسی,حاجی دلیگانی

نماینده مردم شاهین‌شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی فکر می‌کنند استعفای دسته‌جمعی نمایندگان استان اصفهان درمجلس شوخی است اما این‌طور نبوده و استعفای ما جدی است.

به گزارش فارس، حسینعلی حاجی دلیگانی در جلسه‌ای با حضور استاندار اصفهان اظهار داشت: به عنوان عضو ناظر از طرف مجلس شورای اسلامی اعلام می‌کنم وقتی وضعیت پروژه‌ها را در سطح ملی مشاهده می‌کنیم، می‌بینیم استان‌های دیگر در اجرای پروژه‌های زیربنایی و زیرساختی از اصفهان سبقت می‌گیرند.

نماینده مردم شاهین‌شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی افزود: در هر استانی پروژه‌های شاخص در حال اجرا هستند در حالی که در استان اصفهان پروژه کلانی مشاهده نمی‌شود؛ آثار این موضوع در سال‌های آینده بیشتر برای مردم ظاهر می‌شود.

وی با انتقاد از عدم تصویب پروژه‌های ملی برای اصفهان ادامه داد: فکر می‌کنم مدیران کل استانی که اکثراً خدوم هستند نیاز به فرصتی برای حل مسائل بین دستگاه‌ها دارند تا در این زمینه کمک‌کننده باشند.

حاجی دلیگانی با اشاره به استعفای دسته‌جمعی نمایندگان مجلس عنوان کرد: برخی فکر می‌کنند شوخی است اما این‌طور نبوده و استعفای ما جدی است، طی نامه‌ای که به لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی نوشته‌ایم اعلام کردیم که دسته‌جمعی استعفا می‌دهیم و در این تصمیم جدی هم هستیم.

این نماینده مجلس با بیان این که مردم ما در موضوع آب دچار مشکل هستند و اصفهان بدون زاینده‌رود معنا ندارد، گفت: اگر ۱۰ سال قبل گفته می‌شد که در آینده زاینده‌رود خشک می‌شود کسی باور نمی‌کرد؛ در این شرایط کشاورزان استان اصفهان در بخش‌های مختلف چه باید بکنند؟ وقتی آب نیست این همه جمعیت کجا کوچ کنند؟

وی در ادامه تاکید کرد: مهم‌تر از موضوع کشاورزی، سامانه آب شرب اصفهان است؛ شرایط ما به گونه‌ای است که اگر در سد چم‌آسمان یک بشکه گازوئیل ریخته شود، پنج میلیون نفر در استان اصفهان بدون آب می‌شوند و از کجا می‌شود برای آن‌ها آب منتقل کرد؟

حاجی دلیگانی با بیان این که حیات استان ما به آب بستگی دارد، عنوان کرد: لازمه این کار این است که سامانه دوم به اتمام برسد و نیاز است این مباحث در سطوح بالاتر دنبال شود؛ یزد کار خودش را می‌کند.

نماینده مردم شاهین‌شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی اذعان کرد: چاره‌ای نداریم که بگوییم اگر قرار است نماینده باشیم و وضعیت همین باشد بهتر این که نباشیم؛ این موضوع شوخی نیست و همه نمایندگان با هر سلیقه سیاسی کنار هم ایستاده‌ایم تا از این فرصت استفاده شود.

وی یادآور شد: رئیس مجلس در جلسه با حضور وزیر نیرو قول داده است که مسئله آب را پیگیری کند اما چندین ماه گذشته و نتیجه‌ای ندیده‌ایم، همچنین نتیجه مشخصی از وزارت نیرو ندیده‌ایم؛ در جلسه با نوبخت نیز قول داد اختصاص بودجه قابل توجه به دو پروژه انجام شود که نشد.

حاجی دلیگانی در پایان خاطرنشان کرد: تا زمانی که استعفای ما رسماً تصویب نشود یعنی سایر نمایندگان کشور رأی دهند که استعفای ما پذیرفته شود، کار مردم را نباید زمین بگذاریم.

منبع بیتوته beytoote.com

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید