توضیحات جدید درباره پرونده عجیب پروپئیچ و استقلال!

0
669

توضیحات جدید درباره پرونده عجیب پروپئیچ و استقلال!

 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال
انتشار خبری از پرداخت‌های باورنکردنی به یار آلبانیایی استقلال سبب شد تا توضیحاتی جدید در این باره در اختیار خبرآنلاین قرار بگیرد.

به گزارش خبرآنلاین؛انتشار خبر پرداخت ۳۸ هزار دلاری به وکیل ایتالیایی در پرونده مربوط به پروپئیچ و شکست در این پروسه دادرسی سبب شد تا جزئیات جدیدی درباره این پرونده برای خبرآنلاین تشریح شود.

 

پرونده ای که در آن قرارداد بازیکن آلبانیایی برای سال دوم و بدون توافق دوجانبه لغو شد و سبب شد تا استقلال در نهایت ۳۶۰ هزار دلار غرامت بپردازد در حالی که آن بازیکن در ابتدا با مبلغی کمتر از یک دهم جریمه ای که گرفت حاضر به مصالحه بوده است!

 

اما در این پرونده وکیل ایتالیایی چه نقشی داشته است؟ نماینده این وکیل که مدیربرنامه یکی از لژیونرهای موفق ایرانی در آسیا است در تماس با خبرنگار ما توضیح داد:«این رقم ۳۸ تزار دلار نیست و اصلا پولی به این وکیل پرداخت نشده و او خودش هم شاکی است. این رقم ۲۵ هزار دلار است و وکیل اصلا از ابتدا در پرونده نقشی نداشته.»

 

او در ادامه گفت:«اصلا این طور نبوده که وکیل ایتالیایی از ابتدا در پرونده باشد و خیلی روشن هم به استقلال گفته شده بود آنها در این پرونده شانس پیروزی ندارند. زمانی پرونده به این وکیل ارجاع شد که حکم بدوی ۵۰۰ هزار دلاری بدوی علیه استقلال صادر شده بود و آنها سر پرونده دیگری یک پنجره نقل و انتقالات هم محروم بودند. آقای افتخاری نگران محرومیتی جدید بود و این وکیل تشریح کرد تنها راه استقلال طرح پرونده در دادگاه حکمیت ورزشاست. روشی که با آن دو سالی زمان خریده می شود و احتمال کاهش مبلغ جریمه هم هست که شکایت از ۵۰۰ هزار دلار به ۳۶۰ هزار دلار تقلیل پیدا کرد.»

 

در حقیقت ایم مدیر برنامه ها اعتقاد داشت وکیل پرونده نهایت تلاشش را کرده اما آنچه در این پرونده مهم بوده عدم تعیین تکلیف ابتدایی در پرونده بوده است!

 

پرونده ای که تمام مراحل رسیدگی اش در اختیار گروه مدیریتی پیشین استقلال بوده است و صدها هزار دلار به آبی ها خسارت زده است.

 

 

منبع بیتوته beytoote.com

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید