مطالب ویژه

» بین الملل » تهدید ترامپ به اقدام نظامی و اعمال تحریم‌های بیشتر علیه ایران

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۲۱:۱۲

 کد خبر: 19744
 209 بازدید

تهدید ترامپ به اقدام نظامی و اعمال تحریم‌های بیشتر علیه ایران

تهدید ترامپ به اقدام نظامی و اعمال تحریم‌های بیشتر علیه ایران رئیس‌جمهور آمریکا تاکید کرد که اقدام نظامی علیه ایران همچنان گزینه‌ای است که وجود دارد و تحریم‌های بیشتری علیه ایران وضع خواهد کرد. به گزارش فارس، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا گفت که واشنگتن در مسیر اعمال تحریم‌های بیشتر علیه ایران برای جلوگیری از دستیابی این […]

تهدید ترامپ به اقدام نظامی و اعمال تحریم‌های بیشتر علیه ایران

رئیس‌جمهور آمریکا تاکید کرد که اقدام نظامی علیه ایران همچنان گزینه‌ای است که وجود دارد و تحریم‌های بیشتری علیه ایران وضع خواهد کرد.

به گزارش فارس، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا گفت که واشنگتن در مسیر اعمال تحریم‌های بیشتر علیه ایران برای جلوگیری از دستیابی این کشور به سلاح هسته‌ای است.

وی افزود: امیدوارم نظام ایران از هوشمندی کافی برای رعایت منافع ملتش بهره‌مند باشد.

ترامپ با اشاره به اینکه در حال رفتن به کمپ‌دیوید برای انجام رایزنی‌های بیشتر درباره ایران است، گفت: اقدام نظامی علیه ایران همچنان گزینه‌ای است که وجود دارد.

رئیس جمهور آمریکا در بخش دیگری از سخنان خود گفت که بیاید دوباره ایران به ایران عظمت ببخشیم.

دونالد ترامپ در بخش دیگری از سخنان خود گفت: آنها به سلاح هسته‌ای دست نخواهند یافت و زمانی که آنها این موضوع را قبول کنند به کشور ثروتمندی تبدیل خواهند شد و بسیار خوشحال می‌شود و من  بهترین دوست آنها خواهم بود. امیدوارم این موضوع اتفاق بیفتد.

منبع بیتوته beytoote.com

برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : بین الملل , سرگرمی
ارسال دیدگاه