بیشترین عبارات جستجو شده گوگل در ۲۰۱۷

0
915
با رسیدن به آخرین روزهای سال میلادی، رفته رفته لیست‌هایی از بهترین موارد در زمینه‌های مختلف منتشر می‌شوند. بهترین گوشی ها، بهترین لپ تاپ ها،  بهترین خودروها و بهترین موارد در سایر دسته‌بندی‌ها در آخرین ماه سال بررسی می‌شوند. بزرگترین موتور جستجو نیز همانند همیشه دست به کار شد و بیشترین عبارات جستجو شده در گوگل را منتشر کرد.

وبسایت گجت نیوز –  دانیال حجاری: جستجو در گوگل روز به روز حرفه‌ای‌تر می‌شود. بر اساس آمار جدیدی که گوگل منتشر کرده است می‌توان متوجه شد کاربران چه عبارت هایی را بیش از بقیه در این موتور جستجو وارد کرده‌اند.

با رسیدن به آخرین روزهای سال میلادی، رفته رفته لیست‌هایی از بهترین موارد در زمینه‌های مختلف منتشر می‌شوند. بهترین گوشی ها، بهترین لپ تاپ ها، بهترین خودروها و بهترین موارد در سایر دسته‌بندی‌ها در آخرین ماه سال بررسی می‌شوند. بزرگترین موتور جستجو نیز همانند همیشه دست به کار شد و بیشترین عبارات جستجو شده در گوگل را منتشر کرد.

در این لیست عبارت‌ها و کلمه‌هایی همچون طوفان ایرما، آیفون ۸ و آیفون ایکس دیده می‌شود. اما در سال جاری، کاربران بیشتر از همیشه به جستجوی عبارت‌های متشکل از «چگونه» پرداختند. در بالای این لیست «چگونه خمیر درست کنیم؟»، «چگونه عینک خورشیدگرفتگی درست کنیم؟» و «چگونه بیت کوین بخریم؟» دیده می‌شود. رشد روزانه ارزش بیت کوین سبب شده کاربران زیادی نسبت به سرمایه‌گذاری در آن علاقه‌مند شوند.

بیشترین عبارات جستجو شده در گوگل در 2017

کاربران سوالات شروع‌شونده با «چگونه» زیادی را مطرح کرده‌اندجستجوی بیشتر و بیشتر عبارت‌های شروع‌شونده با «چگونه» سبب شده این موتور جستجو در پاسخ دادن به آن‌ها حرفه‌ای‌تر شود. علاوه بر عبارت‌های ذکر شده در بالا، کاربران در سال ۲۰۱۷، عبارت‌های «هزینه ساخت دیوار مرزی چقدر خواهد بود؟»، «چه تعداد پناهنده در دنیا وجود دارد؟»، «طوفان‌ها چگونه شگل می‌گیرند؟»، «چگونه کارت اعتباری را باطل کنیم؟»  و  «چگونه به پورتوریکو کمک کنیم؟»  را در برترین موتور جستجوی وب جستجو کرده‌اند.

در زمانی که اینترنت مملو از اطلاعات گمراه‌کننده و پوچ شده است، کاربران اعتماد فوق‌العاد‌ه‌ای به شرکت گوگل دارند. در واقع آمارها نشان داده کاربران در بین صدها شرکت اینترنتی محبوب، بیش از همه به گوگل و مخصوصا موتور جستجوی آن اعتماد دارند.

بیشترین کلمه های جستجو شده در این موتور جستجو به تفکیک دسته‌بندی نیز مشخص شدند. به عنوان نمونه در ادامه بیشترین فیلم‌ها و بیشترین گجت‌های جستجو شده را مشاهده می‌کنید.

محبوب‌ترین فیلم‌ها IT
Wonder Woman
Beauty and the Beast
Logan
Justice League
The Fate of the Furious
Baahubali2: The Conclusion
Dunkirk
La La Land
Thor: Ragnorokمحبوب‌ترین گجت‌ها

آیفون ۸
آیفون ایکس
نینتندو سوییچ
سامسونگ گلکسی اس ۸
ایکس باکس وان ایکس
نوکیا ۳۳۱۰
ریزر فون
اوپو اف ۵
وان پلاس ۵
نوکیا ۶

اما در ادامه، سایر عبارت‌های شامل «چگونه» و «چقدر» که مردم سراسر جهان آن‌ها را طی سال ۲۰۱۷ مطرح کرده‌اند را بیان می‌کنیم. در بین این موارد، عبارت‌‌های جستجو شده پیرامون نحوه کمک به دیگر انسان‌ها حقیقتا منقلب‌کننده است.

آتش سوزی‌های بزرگ چگونه آغاز می‌شوند؟
موشک‌های کره شمالی چقدر برد دارند؟
چگونه پنجره را به وسیله محافظ چوبی بپوشانیم؟
چگونه سگ را طی وقوع طوفان آرام کنیم؟
چگونه به قربانیان سیل کمک کنیم؟
چگونه به پناهنده‌ها کمک کنیم؟
چگونه به مکزیک کمک کنیم؟
چگونه به لاس‌وگاس کمک کنیم؟
چگونه به سوریه کمک کنیم؟
چگونه به برج گرنفل کمک کنیم؟
چگونه یک تابلوی اعتراض درست کنیم؟
چگونه در انتخابات پیروز شویم؟
چگونه خورشیدگرفتگی را مشاهده کنیم؟
چگونه متفاوت باشیم؟
چگونه یک زن قوی باشیم؟
چگونه والدین خوبی باشیم؟
چگونه یک سوپر قهرمان باشیم؟
چگونه نترس باشیم؟
چگونه رو به جلو حرکت کنیم؟

منبع بیتوته beytoote.com

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید