بیرانوند می‌رود، مظاهری می‌آید

0
548

بیرانوند می‌رود، مظاهری می‌آید

 

 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,بیرانوند
پنجره نقل و انتقالاتی زمستانی ۲۱ آذرماه باز شده و تیم های فوتبال ایران می توانند از این روز وارد بازار نقل و انتقالات زمستانی شوند.

در این بین هیچ تیمی اندازه پرسپولیس خوشحال نیست؛ آنها بعد از بسته بودن دو پنجره نقل و انتقالاتی و محرومیت از خرید بازیکن، سرانجام بعد از یک سال می توانند تغییراتی را در ترکیب خود ایجاد کنند. پرسپولیسی ها البته در زمان محرومیت نیز توانستند اقدام به جذب بازیکن جدید کنند، اما این بازیکنان از نیم فصل دوم در اختیار سر خپوشان قرار می گیرند.

 

در واقع با توجه به برنامه اعلامی از سوی سازمان لیگ پرسپولیسی ها دقیقا تا روز ۲۱ آذرماه نمی توانند بازیکنان جدید خود را در مسابقات شان  داشته باشند و از این روز به بعد سروش رفیعی، مهدی ترابی و مهدی شیری سه بازیکن جدید پرسپولیس که در نیم فصل اول در تیم های دیگر توپ می زدند به همراه مهدی شریفی می توانند شاگردان برانکو را همراهی کنند.

 

در همین راستا اخبار دیگری نیز از باشگاه پرسپولیس به گوش می رسد، مبنی بر اینکه کار گلر ملی پوش ذوب آهن یعنی رشید مظاهری با تیم سرخ پوش تا حد زیادی تمام شده است. اگرچه رشید این روزها خیلی روی فرم نیست و به تبع آن نیز تیمش یعنی ذوب آهن هم روزهای خوبی را سپری نمی کند، اما شنیده می شود کار مظاهری با پرسپولیس تقریبا تمام شده و این  گلر احتمالا در نیم فصل دوم جایگزین بیرانوند خواهد شد.

 

بیرانوند که در ابتدای فصل جاری ساز جدایی کوک کرده بود و درنهایت به خاطر شرایط پرسپولیس و قراردادی که داشت در این تیم ماند، به احتمال زیاد در نیم فصل دوم لیگ برتر تیمش را ترک کرده و راهی یکی از تیم های اروپایی خواهد شد.

 

در این صورت دور از عقل نیست اگر بخواهیم یک گلر ملی پوش را از حالا جایگزین بیرانوند قلمداد کنیم که به طور قطع بهترین گزینه برای این تیم رشید مظاهری محسوب خواهد شد.

 

در همین خصوص شنیده ها حاکی از آن است که طرفین طی روزهای گذشته جلساتی را برگزار کرده و توافقاتی نیز صورت گرفته و فقط زمان نهایی شدن آن باقی مانده که این موضوع نیز با بازشدن پنجره نقل و انتقالاتی برای قفس توری سرخ ها محقق خواهد شد.

 

فرهیختگان

منبع بیتوته beytoote.com

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید