برانکو: اگر فکر می‌کنید سفارش شده‌ایم، مدرک رو کنید/ زیر توپ نمی‌زنیم

0
624

برانکو: اگر فکر می‌کنید سفارش شده‌ایم، مدرک رو کنید/ زیر توپ نمی‌زنیم

اخبار,اخبار ورزشی,برانکو

سرمربی پرسپولیس می‌گوید تیمش شایستگی پیروزی برابر پدیده را داشته است.

به گزارش فارس، برانکو ایوانکوویچ بعد از پیروزی دو بر صفر مقابل پدیده در نشست خبری گفت: خیلی خوشحالم پیروز شدیم از بازیکنان بابت جنگندگی که داشتند تشکر می‌کنیم. از هواداران که در این سرما ما را تشویق کردند ممنون هستیم.

یک دربی واقعی برگزار شد

وی ادامه داد: دیروز هم گفتم انتظار بازی سختی را می‌کشیم. شاهد بودید که بازی سختی بود و این مسابقه یک دربی واقعی در هفته اول بود. در هفته اول یک دربی بزرگ داشتیم و دو تیم بالای جدول باهم بازی کردند. مهم ترین مساله شروع مسابقه با برد بود.

بازی های بعد قطعا بهتر می شویم

وی افزود: بارها گفته ام اولین بازی خیلی سخت است و مهم است که با لیاقت برنده این دیدار شدیم. قطعا از بازی های بعدی بهتر و بهتر خواهیم شد و به بازیکنانم بابت این برد شیرین تبریک می‌گویم.

۳ گل دیگر می زدیم خوشحال تر می‌شدیم

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه در ۳۰ دقیقه اول تیمش دو گل زد اما در ۶۰ دقیقه بعدی از موقعیت های گلزنی استفاده نشد گفت: طبیعی است اگر دو سه گل دیگر می زدیم خوشحال می شدیم و فرصت هایی هم در این بین داشتیم اما تکرار می کنم پدیده یک تیم بسیار خوب و گل محمدی یک تیم مدرن را بسته است. حضور آنها در صدر جدول اتفاقی نبوده است.

بین نیمه از بازیکنانم خواستم که گل سوم را هم بزنند

برانکو ادامه داد: بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم که باید بیشتر تلاش کنند تا گل سوم را هم بزنیم.

ما زیر توپ نمی‌زنیم

وی در مورد اینکه پرسپولیس زیر توپ نمی‌زند اظهار داشت: ما اصرار بر مالکیت توپ داریم و بدون کنترل زیر توپ نمی‌زنیم مگر اینکه خطری وجود داشته باشد و اصرار ما روی پاسکاری متوالی است همانطور که شاهد بودید قبل از گل دوم پاس های زیادی رد و بدل شد و بازی را در عرض به خوبی عوض کردیم و نعمتی چندین متر تنها مانده بود واین معیار ما برای بازی کردن است اما همیشه نمی توان آن را اجرایی کرد و تلاش می کنیم کارمان را همین طور پیش ببریم.

اگر فکر می‌کنید سفارش شده‌ایم، مدرک بیاورید

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه موفقیت های تیمش باعث ناراحتی برخی می شود واکنون مربی برکنار شده تراکتورسازی علیه این تیم صحبت کرده است گفت: می دانیم همیشه این صحبت های مطرح می شود. نشان دادیم که فکرمان فوتبال است و دوست داریم هواداران ما نشاط داشته باشند و از عملکرد تیم لذت ببرند و محترمانه و ورزشی کار می کنیم. اگر کسی فکر می کند ما سفارش شده هستیم مدرک ارایه بدهد ویک مثال بزند و بیخود و بی جهت حرفی را مطرح نکند.

منبع بیتوته beytoote.com

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید