مطالب ویژه

» اجتماعی » بازداشت معاون آموزش و پرورش مانه و سملقان

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۴۹

 کد خبر: 15772
 241 بازدید

بازداشت معاون آموزش و پرورش مانه و سملقان

بازداشت معاون آموزش و پرورش مانه و سملقان یکی از معاونان آموزش و پرورش مانه و سملقان بازداشت شد. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان خراسان شمالی،مسلم محمدیاران دادستان عمومی و انقلاب بجنورد، در حاشیه هفتمین نشست مدیران قضایی استان با اعلام خبر بازداشت معاون مالی آموزش و پرورش مانه […]

بازداشت معاون آموزش و پرورش مانه و سملقان

 اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,اختلاس
یکی از معاونان آموزش و پرورش مانه و سملقان بازداشت شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان خراسان شمالی،مسلم محمدیاران دادستان عمومی و انقلاب بجنورد، در حاشیه هفتمین نشست مدیران قضایی استان با اعلام خبر بازداشت معاون مالی آموزش و پرورش مانه و سملقان،اعلام کرد: پس از بررسی‌های دقیق و گزارش دستگاه‌های نظارتی از جمله سازمان بازرسی کل استان، معاون مالی آموزش و پرورش مانه و سملقان به اتهام اختلاس، دخل و تصرف غیرقانونی در وجوه دولتی، تضییع اموال دولتی و پولشویی بازداشت شد.

 

محمدیاران خاطرنشان کرد:در این خصوص پرونده قضایی تشکیل و به شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان مانه و سملقان ارجاع شده و متهم این پرونده پس از تفهیم اتهام با صدور  قرار تأمین کیفری بازداشت موقت روانه زندان شد.

 

وی درباره میزان مبلغ اختلاس شده اظهار کرد: مطابق بررسی‌های صورت گرفته،مبلغ اتهامی اختلاس پنج میلیارد ریال است که  تحقیقات تکمیلی در خصوص شناسایی افراد احتمالی مرتبط ، در دادسرا همچنان ادامه دارد.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اجتماعی
ارسال دیدگاه