اما و اگر در مورد زمان انتشار نتایج اولیه آزمون سراسری ۹۷

0
611

اما و اگر در مورد زمان انتشار نتایج اولیه آزمون سراسری ۹۷

 اخبار دانشگاه ,خبرهای دانشگاه, کنکور
طی این روزها که کنکور از تب و تاب افتاده برخی از دانش آموزان و خانواده های آنان نگران تاریخ اعلام نتایج آزمون سراسری ۹۷ هستند چرا که اخبار ضد و نقیضی در این زمینه وجود دارد.

به گزارش ایرنا، با توجه به اینکه آزمون سراسری ۹۷ در روزهای ۷ و ۸ تیرماه امسال برگزار شد، داوطلبان بسیاری به دنبال دانستن زمان اعلام نتایج و نحوه مشاهده نتایج آن هستند چرا که طی این روزها ادعای ضد و نقیضی در این زمینه در برخی از رسانه ها آمده به گونه ای که برخی زمان آن را ۱۰ مردادماه و برخی ۱۵ مردادماه سال جاری بیان کرده اند.

حسین توکلی مشاور عالی رییس سازمان سنجش آموزش کشور در همین زمینه به خبرنگار حوزه دانشگاه ایرنا اظهار داشت: نمی توان زمان قطعی برای انتشار نتایج اولیه آزمون سراسری ۹۷ بیان کرد.

 

وی گفت: البته به طور حتم دهه دوم مردادماه امسال نتایج اولیه آزمون سراسری ۹۷ اعلام خواهد شد و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته پس از دریافت دفترچه بایستی نسبت به انتخاب کدرشته محل های مورد علاقه خود اقدام و به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته ثبت نام کنند.

 

مشاور عالی رییس سازمان سنجش آموزش افزود: زمان قطعی نتایج اولیه آزمون سراسری امسال تا هفته دیگر مشخص خواهد شد.

 

آزمون سراسری ۹۷ در گروه های آزمایشی علوم انسانی، علوم ریاضی و فنی، هنر، علوم تجربی و زبان های خارجی به ترتیب در صبح و بعدازظهر روزهای پنجشنبه و جمعه ۷ و ۸ تیرماه ۹۷ در ۳۷۵ شهرستان و ۴۷۹ حوزه امتحانی و ۲۲ کشور خارجی و ۲۵ حوزه امتحانی خارج از کشور با حضور یک میلیون و ۱۱ هزار و ۸۲۵ نفر برگزار شد.

 

منبع بیتوته beytoote.com

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید