اظهارات پرویز فلاحی پور درباره ساخت شهرزاد ۴

0
713

اظهارات پرویز فلاحی پور درباره ساخت شهرزاد ۴

 

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,پرویزفلاحی پور

بازیگر سریال شهرزاد گفت: به تازگی چندین پیشنهاد سینمایی داشتم اما هیچکدام آن چنان برایم جذاب نبودند که در آنها بازی کنم. جدی‌ترین آنها نقش منفی یک فیلم بود که این نقش به حدی منفی و بد بود که ترجیح دادم با توجه به اینکه قبلاً هم نقش منفی بازی کرده ام آن را نپذیرم.

پرویز فلاحی پور بازیگر تلویزیون و تئاتر در گفتگو با میزان، درخصوص فعالیت‌های اخیر خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر مشغول بازی در مجموعه تلویزیونی “مرگ خاموش” به کارگردانی “احمد معظمی” هستم.

وی در این راستا ادامه داد: در این سریال نقش متفاوتی را بازی می‌کنمو با هنرمندانی همچون سعید راد، فرهاد قائمیان، ستاره اسکندری، پریوش نظریه، رضا مولایی و رویا میرعلمی همبازی شده ام. موضوعی که در این سریال مطرح می‌شود پیرامون مواد مخدر و مافیای آن است.

بازیگر سریال “کهنه سرباز” درباره مضمون اصلی سریال “مرگ خاموش” اظهار کرد: هدف کلی این سریال کاهش آسیب‌های اجتماعی است و به واکاوی پشت پرده‌های این آسیب و ناهنجار اجتماعی می‌پردازد و کارکرد رسانه را در پیشگیری از معضل اعتیاد نشان می‌دهد.

بازیگر سریال شهرزاد درباره پیشنهادات سینمایی خود تاکید کرد: به تازگی چندین پیشنهاد سینمایی داشتم اما هیچکدام آن چنان برایم جذاب نبودند که در آنها بازی کنم. جدی‌ترین آنها نقش منفی یک فیلم بود که این نقش به حدی منفی و بد بود که ترجیح دادم با توجه به اینکه قبلاً هم نقش منفی بازی کرده ام آن را نپذیرم.

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,پرویزفلاحی پور

فلاحی پور درباره صحبت‌های حسن فتحی مبنی بر ساخت شهرزاد چهار خاطرنشان کرد: بعید می دانم شهرزاد چهار ساخته شود اما اگر حسن فتحی چنین چیزی گفته امکان هر چیزی وجود دارد. البته من که در شهرزاد سه کشته شدم مگر اینکه در شهرزاد بعدی شاهد صحنه های بازگشت به گذشته باشیم.

منبع بیتوته beytoote.com

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید