مطالب ویژه

» سرگرمی » احمدتوکلی خطاب به سران ۳قوه:سیاستهای صندوق بین المللی پول را کنار بگذارید

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۸:۳۴

 کد خبر: 16198
 219 بازدید

احمدتوکلی خطاب به سران 3قوه:سیاستهای صندوق بین المللی پول را کنار بگذارید و به فکر مستضعفین باشید

احمدتوکلی خطاب به سران ۳قوه:سیاستهای صندوق بین المللی پول را کنار بگذارید

احمدتوکلی خطاب به سران ۳قوه:سیاستهای صندوق بین المللی پول را کنار بگذارید و به فکر مستضعفین باشید   احمد توکلی با ارسال نامه‌ای به روسای قوای سه‌گانه نسبت به روند افزایشی تورم و پیروی از سیاست‌های صندوق بین‌المللی پول هشدار داد. به  گزارش خبرآنلاین  به  نقل از اعتماد ،در وضعیت فعلی، از بیکاران و شاغلان […]

احمدتوکلی خطاب به سران ۳قوه:سیاستهای صندوق بین المللی پول را کنار بگذارید و به فکر مستضعفین باشید

 

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,احمد توکلی
احمد توکلی با ارسال نامه‌ای به روسای قوای سه‌گانه نسبت به روند افزایشی تورم و پیروی از سیاست‌های صندوق بین‌المللی پول هشدار داد.

به  گزارش خبرآنلاین  به  نقل از اعتماد ،در وضعیت فعلی، از بیکاران و شاغلان بیکارشده سخن نمی‌گوییم که وضع اسفناک و خطیری دارند. کثیری از نیروی کار شاغل و بازنشستگان و مستمری‌بگیران در بخش دولتی و بخش خصوصی حداقل حقوق را یعنی یک‌میلیون و ۲۰۰ هزار تومان می‌گیرند؛ شما می‌دانید آنها با یک و ۲۰۰ چگونه زندگی می‌کنند؟ حالا با این مدیریت، قرار است قدرت خرید این دریافتی به‌اندازه ۶۰۰ هزار تومان بشود، شما بزرگواران می‌توانید تصور بکنید که چگونه می‌شود با این قدرت خرید، دخل‌وخرج را برای یک خانواده مثلا ۵ نفره مدیریت کرد؟ و اگر نتوانست تحمل کند چه می‌شود؟

 

من به عنوان برادری دلسوز موکدا توصیه می‌کنم که از سیاست‌های صندوق بین‌المللی پول دست بشویید. به طور جد هشدار می‌دهم که از نارضایتی مردم مستضعف بپرهیزید.

 


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : سرگرمی , سیاسی
ارسال دیدگاه