مطالب ویژه

» فرهنگی ، هنر ، سینما » «احسان علیخانی» استعدادیاب می شود

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۸:۵۰

 کد خبر: 16842
 257 بازدید

«احسان علیخانی» استعدادیاب می شود

«احسان علیخانی» استعدادیاب می شود احسان علیخانی با یک برنامه استعدادیابی به شبکه سه خواهد آمد. این برنامه استعداد یابی با نام «عصر جدید» در زمینه‌هایی مانند ورزشی، هنری و سرگرمی استعدادیابی خواهد کرد. به گزارش ایرنا، این برنامه تلویزیونی در قالب یک مسابقه تلویزیونی تولید خواهد شد و در زمستان امسال از شبکه سه […]

«احسان علیخانی» استعدادیاب می شود

اخبار,اخبار فرهنگی,احسان علیخانی

احسان علیخانی با یک برنامه استعدادیابی به شبکه سه خواهد آمد. این برنامه استعداد یابی با نام «عصر جدید» در زمینه‌هایی مانند ورزشی، هنری و سرگرمی استعدادیابی خواهد کرد.

به گزارش ایرنا، این برنامه تلویزیونی در قالب یک مسابقه تلویزیونی تولید خواهد شد و در زمستان امسال از شبکه سه سیما به روی آنتن خواهد رفت، پیش از این علی فروغی، مدیر شبکه سوم سیما از ساخت این برنامه خبر داده بود. بنابر صحبت‌های فروغی این برنامه یک یا دو شب در هفته، بعد از خبر ۲۲ پخش خواهد شد.

مجری برنامه مسابقه استعدادیابی «عصر جدید»

احسان علیخانی پیش از این سابقه‌ی اجرای ویژه برنامه ماه مبارک رمضان یعنی «ماه عسل» را داشته است. این مجری همچنین در زمینه تهیه کنندگی سینما فعالیت کرده است. این مجری همچنین فیلم سینمایی «بدون تاریخ، بدون امضا» را تهیه کرده است. علیخانی سابقه اجرا و ساخت برنامه‌هایی مانند «جشن سالگرد شبکه سه»، «سه ستاره»، «بهار نارنج»، «صبح آمد» و «جشن قهرمان قهرمانان» را در کارنامه کاری خود دارد.

خبرها حاکی از آن است که احسان علیخانی علاوه بر مجری گری در این برنامه ، تهیه کننده این برنامه نیز شده است.

برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی در ۵۲ قسمت ۷۰ دقیقه ای بزودی از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : فرهنگی ، هنر ، سینما
ارسال دیدگاه