اجرای محمد علیزاده به یاد دانشجویان دانشگاه آزاد

0
573

اجرای محمد علیزاده به یاد دانشجویان دانشگاه آزاد

5c28a42763331_2018-12-30_14-25

کنسرت زمستانه محمد علیزاده خواننده موسیقی پاپ، در حالی شب گذشته ۸ دی ماه در دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار شد که ۷ دی نیز به صورت تک سانس در نمایشگاه بین المللی روی صحنه رفت. علیزاده این بار متفاوت کنسرتش را برگزار کرد؛ چراکه مادرش تماشاگر اجرای او بود.

تغییر در زاویه ال‌ای دی‌ها و نمایشگر‌های استیج از جمله نکات جالب کنسرت این خواننده به شمار می‌آید. محمد علیزاده بخشی از اجرای خود را به حادثه تلخ درگذشت دانشجویان دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات اختصاص داد و یک آهنگ حسی را به یاد این دانشجویان و خانواده‌هایشان خواند.

با نمایش و معرفی ارکستر همراه با تصاویر، نوازندگان روی استیج آمدند.

خواننده قطعه‌ “غم دنیاست” با اجرای آهنگ “من تو رو دوست دارم” کنسرت بامدادی خود را آغاز کرد و پس از اجرای اولین قطعه گفت: خدا همیشه حواسش به من هست. خیلی خوشحالم که در ماه تولدم یعنی دی ماه میزبان شما هستم.

“گاهی بخند” از آلبوم “گفتم نرو” جدیدترین آلبوم این خواننده، قطعه دومی بود که اجرا شد.

سپس علیزاده به درگذشتگان حادثه دانشگاه آزاد اشاره کرد و گفت: خیلی متاثرم که یاد نگرفتیم آدم‌هایی که برایمان ارزشمند هستند را در پر قو بزرگ کنیم. این روز‌ها فقط دنبال نقطه ضعف گرفتن از همدیگر و غیبت کردن هستیم. حیف برای پدر و مادری که نذر کرد، فرزندش دانشگاه قبول شود. حیف که آن‌ها موفقیت فرزندشان را ندیدند. متاسفانه اثری از هنرمندان در واکنش به این اتفاق مهم رخ نداد. من تنها کاری که می‌توانستم انجام دهم، خواندن یک قطعه در کنسرتم بود.

به این ترتیب، آهنگ “زخم” به دانشجویان فقید تقدیم شد و اجرای حسی آن حضار و خواننده را تحت تاثیر قرار داد.

محمد علیزاده به تک تک نوازندگان گل لاله داد و هر کدام این گل‌ها را مقابل تابلوی نمادین از دانشجویان درگذشته قرار دادند.

این اولین باره (حس فوق العاده) از آلبوم “سورپرایز”، زندگی (دو بار)، خاطرت تخت (جدیدترین اثر این خواننده)، قطعه‌های خاطره انگیز جز تو، برگرد، کجا میری، عشقم این روزا، روز تولد و تیتراژ سریال تلویزیونی “برادر” موزیک‌هایی بود که در ادامه اجرا شد.

داوود اریکه ترومپت، پوریا فیروزی گیتاریست، امیر حسین اویسی رهبر ارکستر، امیر پور نگهبان گیتار بیس، فراز نصیری گیتار الکتریک، اشکان صدیق آذر کیبورد، بهمن میرزا زاده گیتار الکتریک، ایمان ذاکری درامز، اشکان موسوی نوازنده ویولن اعضای ارکستر محمد علیزاده بودند که او را در این اجرا همراهی کردند.

منبع بیتوته beytoote.com

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید